Na kvalitě kancelářské židle záleží. Levně seženete i ergonomické modely!

Kancelářská práce s sebou přináší mnohdy netušená rizika, která souvisí s dlouhodobým nesprávným sezením. Velmi důležitá, ale tím spíš podceňovaná je ergonomie. Jinými slovy – většina lidí, kteří tráví sezením na židli několik hodin denně, nedodržuje základní zásady zdravého sezení. A ještě méně jich má kvalitní kancelářskou židli... Pokud do této skupiny patříte i vy, měli byste to co nejrychleji napravit a investovat do ergonomičtějšího posezení. A my vám prozradíme několik tipů, které vám budou při výběru nápomocné.

Nakupujte u prodejců, který svůj sortiment znají

Chcete-li pro své tělo to nejlepší, rovnou se vyhněte supermarketům a prodejnám, ve kterých se vedle kancelářských židlí prodávají rohlíky. Zaměřte se na specializované prodejce, kteří vám budou schopni poradit a poskytnout optimální řešení s ohledem na vaše specifické potřeby. Samozřejmostí by měla být bohatá nabídka produktů.

Na co si dát pozor při výběru nové kancelářské židle?

Při výběru kancelářské židle se zaměřte na to, co vám na té stávající nejvíce vadí. Může to být příliš měkký sedák, krátké nebo zcela chybějící opěrky rukou, nevhodný tvar sedáku, nemožnost nastavení výšky... Nedostatků můžete být celá řada a je důležité, aby nová kancelářská židle žádnými neduhy netrpěla.

Dva kvalitní modely za cenu jednoho? Můžete je mít i vy

Trápí-li vás omezený rozpočet, nezoufejte. I ve specializovaných e-shopech totiž narazíte na levné a přitom kvalitní kancelářské židle. Někteří prodejci jako www.primazidle.cz nabízí zajímavé akční slevy a mimo jiné i židle 1+1 zdarma. Akce se týká modelů napříč celým cenovým spektrem a židlí, které patří k nejprodávanějším. Dalším důvodem pro nákup je expresní dodání zboží (budete pohodlně sedět do 24 hodin), prodloužená záruka na 5 let a výrazně nižší ceny než u konkurence (prodejce je přímým dovozcem).

Publikováno: 30. 04. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: kancelářské židle levně | levné kancelářské židle