Profesionální kanceláře v celé Evropě

Ušetřete své společnosti náklady za provoz kanceláře. Pokud ke svému podnikání nepotřebujete administrativní prostory pro každý den, mohla by se vám hodit virtuální kancelář. Ještě jste o ní neslyšeli? Nebojte se, nejedná se o nic, co by souviselo s virtuální realitou. Virtuální kancelář je moderní a velmi efektivní řešení pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit a zároveň disponovat luxusní zasedací místností pro případná jednání. Připadá vám pronájem prvotřídní kanceláře za pár stovek měsíčně jako aprílový žert? Nenechte se mýlit.

Jak funguje virtuální kancelář

Náklady na pronájem a provoz vlastní kanceláře se mohou vyšplhat i na několik desítek tisíc korun měsíčně, při čemž pronájem virtuální kanceláře na několik set. Vtip je v tom, že virtuální kancelář sdílí několik společností. Provozovatel si tak může dovolit nabízet pronájem vybavených kanceláří za pakatel a to i přesto, že jsou v Praze, Brně či jiných evropských městech. Kromě úspory za pronájem kanceláře a plat kvalifikovaného zaměstnance získáte také sídlo společnosti na atraktivní adrese. Sídlo společnosti Praha je mnohem praktičtější, než v menších městech a to nejen s ohledem na klientelu, ale také kontroly. V hlavním městě je šance na kontrolu z úřadu minimální, zatímco v menších městech velmi pravděpodobná.

Skvělá nabídka od office-advisor.cz

Office-advisor.cz nabízí pronájem virtuální kanceláře, poskytování sídla společnosti a mnoho dalších užitečných služeb za skvělé ceny. Spolehněte se na profesionálního poskytovatele kanceláří, který nabízí kanceláře v celé střední Evropě. Plánujete-li expanzi za hranice, jistě nabídku využijete. Za pár pár set korun měsíčně tak získáte perfektní zázemí pro svou společnost.

Publikováno: 02. 04. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: admin