Nechcete za návštěvníky platit? Nechte si web optimalizovat!

Uživatelů internetu sice rok od roku přibývá, ale ulovit zákazníka je naopak stále těžší. Webové stránky již dávno nepatří k nadstandardní marketingové výbavičce – má je téměř každý, a proto se návštěvnost o to více tříští mezi jednotlivé weby. Kdo chce uspět, musí za návštěvníky platit, anebo se vydat cestou SEO – optimalizace.

PPC, nebo SEO?

Je lepší PPC, nebo SEO? Ačkoliv tato otázka zaznívá stále častěji, není snadné na ni odpovědět. V praxi totiž záleží na charakteristice konkrétního projektu. Někdy se skutečně může vyplatit platba za proklik, díky které webové stránky získají relevantní návštěvnost okamžitě. Jindy je zase mnohem rentabilnější investice do optimalizace SEO Praha. Anebo kombinace obojího.

Jaké výhody vám přinese optimalizace?

Rozhodnete-li se investovat do SEO, nebudete muset navždy za návštěvnost platit. Jakmile se stránka dostane na přední pozice ve výsledcích vyhledávání na relevantní klíčoví slovo, návštěvnost se výrazně zvedne. Ale jak web optimalizovat? Dostat stránku na TOP pozice bývá obtížné, a to především v konkurenčních oborech. Zjednodušeně: roli hrají on-page a off-page faktory. Mezi on-page faktory patří prvky na samotném webu – kvalita a struktura textů, četnost klíčových slov atd. Nejdůležitějším off-page faktorem jsou kvalitní zpětné odkazy z tematicky příbuzných stránek.

Neriskujte a obraťte se na profíky

Máte vyladěné webovky a chcete je optimalizovat tak, aby se výrazně zvedla návštěvnost? Pak je jen na vás, zda to „risknete“ a pustíte se do SEO vlastními silami, nebo se obrátíte na někoho, kdo má s optimalizací spoustu zkušeností a moc dobře ví, co na vyhledávače platí. Nezapomeňte, že v případě nesprávně provedené optimalizace hrozí penalizace webu – proto je proces lepší svěřit odborníkům. Chcete se dozvědět více? Bližší informace ohledně SEO najdete na https://www.seoconsult.cz/optimalizace-pro-vyhledavace-praha.

Publikováno: 09. 08. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: optimalizace seo