Nevíte, kam s věcmi? Uložte je do skladového kontejneru

Potřebujete snadno přístupné skladovací prostory, ale nechcete do nich vkládat příliš mnoho peněz? Skvělým řešením pro vás bude skladovací kontejner. V porovnání s klasickými kójemi jsou levné, přesto jsou však bytelné a bezpečné.

4 situace, za kterých využijete skladový kontejner

Rekonstrukce  Jednou za čas dojde na rozsáhlejší rekonstrukci bytu, domu či firemních prostor, tomu se nevyhnete. Kam dát všechny věci, aby nepřekážely a neušpinily se? Odložte je na čas do samoobslužného skladu. Vyzvednout si je můžete, kdykoliv budete potřebovat. Složitá životní událost Život někdy hází klacky pod nohy. Každému se může stát, že přijde o práci či o bydlení. I v takových situacích přijde skladový kontejner vhod. Uložte si nábytek do bezpečí, v klidu si urovnejte život a až přijde čas, své věci si nastěhujete do nového bytu. Cestování Láká vás rok či dva pracovat v cizině? Na nic se neohlížejte a směle vyrazte. Svůj byt můžete mezitím někomu pronajmout – a k uložení věcí využít pronájem skladů. Nemáte místo Prostory bohužel nejsou nafukovací. Máte toho hodně na skladování, ale nemáte místo? Nebo potřebujete nečekaně naskladnit materiál či produkty pro své podnikání? Samoobslužné sklady jsou nejrychlejší řešení!

Jak fungují samoobslužné kontejnery?

Domluvíte se na podmínkách, podepíšete smlouvu a dostanete bezpečnostní čip. Od této chvíle můžete skladovat! Přístup ke kontejneru máte každý den v jakoukoli denní dobu. Pohodlně se k němu dostanete pěšky i autem. Uskladněné věci jsou v naprostém bezpečí, prostory jsou střeženy a opatřeny kamerovým systémem. V Praze a v Brně můžete využít sklady firmy Misterbox, s.r.o. Za příznivou cenu nabízí k pronajmutí kontejnery čtyř různých velikostí. Využít můžete také službu přepravy celého skladového kontejneru na libovolné místo.

Publikováno: 24. 06. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: admin