Nechte si uspořádat firemní akci, na kterou vaši kolegové nezapomenou

Rozhodli jste se, že v rámci teambuildingu uspořádáte firemní večírek, ale nemáte čas a chuť na jeho organizaci? Žádný problém, neztrácejte čas něčím, co za vás může udělat někdo jiný a věnujte se příjemnějším věcem. Chcete-li, aby byla firemní akce nezapomenutelná a aby na ni všichni účastníci vzpomínali ještě pěkně dlouho, obraťte se na profesionály. Nechte si firemní večírek uspořádat někým, kdo má s organizací letité zkušenosti a zařídí za vás vše od výběru prostorů, výzdoby a zábavného programu, až po dostatečné množství jídla a pití. Nikoho takového neznáte? My ano!

Večírek pro deset nebo tisíc lidí? Žádný problém...

Společnost Classic catering v oboru působí od roku 2001. Za dlouhých třináct let pomohla s organizací firemní akce nespočtu klientů a ke každému z nich přistupovala s precizností, úsilím a profesionalitou. Zpočátku šlo o rauty pro několik desítek lidí, ale netrvalo dlouho a v repertoáru přibyly akce pro stovky, ale i tisíce účastníků. Mnozí z nich se na firmu obrací opakovaně, což svědčí o jejich spokojenosti. Pro vás to znamená jediné – nezáleží na tom, kolik osob na firemní večírek pozvete, tým odborníků z Classic catering se postará o to, aby akce dopadla podle vašich představ.

Firemní akce na klíč aneb nechte to na profesionálech

Zmínili jsme, že se Classic catering postará o to, abyste přišli k hotovému. Na základě domluvy zajistí vhodné prostory, které kompletně vyzdobí. Dekorace na motivy vaší firemní identity stoprocentně umocní celkovou atmosféru a pomyslnou třešničkou bude bohatý raut. Na jídelníček s tradiční českou kuchyni, ale také exotickými pokrmy vyrobené z kvalitních a čerstvých potravin a kvalitní alkoholické nápoje, účastníci jen tak nezapomenou. Samozřejmostí je i zajištění zábavného programu. Líbilo by se vám, kdyby vás v průběhu večera bavil známý moderátor? A co takhle barmanská show a velkolepý ohňostroj? Nezáleží na tom, jestli pořádáte oslavu kvůli kolaudace nového sídla, seminář, zmíněný teambuilding, nebo vánoční večírek. Díky Classic catering jsou vaše možnosti neomezené...

Publikováno: 13. 01. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: catering | firemní akce | firemní večírek | rauty