Nákupu použitých strojů od StaTech se bát nemusíte

Potřebujete vlastní pracovní plošinu a pronájem nepřipadá v úvahu? Využíváte-li ji tak často, že se vám ji nevyplatí pronajímat, ale zároveň nechcete firemní rozpočet zatěžovat investicí do nového stroje, kupte si ji v bazaru. Předsudky stranou, v případě bazarové techniky, kterou nabízí jeden ze strategických partnerů výrobce plošin Genie, společnost StaTech, totiž rozhodně nešlápněte vedle.

StaTech působí na českém trhu téměř deset let a nabízí široké spektrum nových i použitých strojů. Nutno podotknout, že bazarové plošiny si, co se technického stavu týče, v ničem nezadají s těmi novými. Pokud jste v souvislosti s nákupem starší plošiny obávali vysokých investic do oprav a údržby, můžete být v klidu. Servisní technici se o použité stroje náležitě starají a všechny prochází pravidelnými prohlídkami, které jsou samozřejmě náležitě zdokumentovány. Staří nabízených strojů nepřekračuje pět let a všechny jsou v perfektním technickém stavu.

Prodejem použitých strojů ovšem služby nekončí. StaTech prodává i zbrusu nové plošiny, vysokozdvižné vozíky a manipulátory a nabízí jejich krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Pokud se v technice nevyznáte a nejste si jistí, která plošina je pro vaše účely nejvhodnější, nebojte se využít odborné poradenství – je zcela zdarma. Vaši pracovníci mohou být proškoleni v novém školícím středisku a to nejen v rámci běžného provozu, ale i základní údržby plošiny. Aktuální nabídku plošin a další důležité informace najdete na webu statech.cz.

Publikováno: 11. 05. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin