Neomezený affiliate - již brzy se ho budete moct zůčastnit i vy

Přemýšlíte nad novými možnostmi monetizace svých webových projektů, nebo byste rádi vyzkoušeli něco jiného a vydělali slušný balík? Podnikatelům, kteří se zabývají online byznysem, není třeba affiliate marketing představovat, ale pro ty ostatní, kteří podnikají na sítí teprve krátce, jsme se rozhodli přinést menší osvětu. A kromě toho i jeden konkrétní a v blízké budoucnosti velmi žhavý tip.

Oboustranně výhodné partnerství

Affiliate marketing na českém internetu zažívá v posledních letech obrovský boom a to především proto, protože je výhodný pro obě strany. V podstatě jde o propagaci zboží nebo služeb třetí strany, na základě jejichž prodeje partner inkasuje provize. Affiliate systém lze využít na cokoliv a předmětem vašeho podnikání se mohou stát pilulky na zvětšení penisu nebo studium MBA. Stačí přivést koncové zákazníky přes unikátní refferal link a zinkasovat provize. Nemusíte disponovat vlastním zbožím a dokonce ani neposkytovat žádné služby. Jednoduše přeprodáváte kvalitní produkty od svých partnerů. Zdá se vám to jednoduché?

Vydělat peníze na affiliate lze poměrně jednoduše. Záleží na vašich marketingových znalostech a dovednostech. A samozřejmě důvtipu. Neméně důležitý je i výběr vhodného partnerského programu. Na jeden skutečně zajímavý jsme nedávno narazili a rádi se o něj s vámi podělíme.

Vydělávejte na neomezených tarifech i vy

Se zbrusu novým affiliate přichází Klub NEOMEZENĚ.cz, jehož členové budou moct využívat velmi výhodné neomezené volání a další užitečné služby. Na oficiálním webu se sice žádné konkrétní informace nedočtete a budete si muset chvíli počkat, ale podle všeho půjde o jeden z nejzajímavějších provizních programů vůbec. Zájem o tarify, díky kterým můžeme volat neomezeně, je obrovský a stejně tak i potenciál celého programu. Spuštění bude co nevidět a určitě vás o něm budeme informovat.

Publikováno: 17. 05. 2013

Kategorie: Marketing

Autor: admin

Tagy: affiliate marketing | affiliate systém | afiliate | neomezeně | neomezeně affiliate