Odpovědné nakládání s kovy, plasty, papírem i sklem

Produkuje vaše společnost značné množství kovového odpadu? V takovém případě je jistě na místě najít spolehlivou firmu, která zajistí jeho odstranění bez zbytečných průtahů a administrativních úkonů. V čem výkup a zpracování kovů spočívá?

Výkup a zpracování kovů krok za krokem

Předmětem výkupu může být lehký starý i nový šrot (max. tloušťka 4 mm), dále také těžký starý i nový šrot (max. tloušťka 6 mm), litinový kusový odpad, ocelové i litinové stříšky a lehký odpad nízké čistoty (pračky, bojlery apod.). Doplňkovou službou je také zpětný odběr elektroodpadu. Samotný výkup je pouze začátkem dlouhého procesu, který dále zahrnuje zpracování kovošrotu za pomoci různých zařízení, jako jsou především hydraulické lisy, hydraulické nůžky, speciální linky a nakládací bagry. Výsledný zpracovaný materiál už může putovat do sléváren a hutí, kde je používán k výrobě profilů, kolejnic, ocelových plechů a podobných kovových produktů.

Komplexní služby nejen při výkupu kovového odpadu

TSR jako největší zpracovatel kovů v České republice zajišťuje široké spektrum služeb poskytovaných v rámci bohaté sítě dobře dostupných poboček. Hlavní náplní působení této společnosti je výkup kovošrotu a jeho následné zpracování. Dlouholeté působení na trhu zpracování odpadů a nakládání s nimi je zárukou dobrého zázemí, maximální profesionality a zkušeností. Stabilní společnost nabízí širokou škálu služeb zahrnujících nejen odstranění a zpracování kovového odpadu, ale také demoliční a demontážní služby, prodej užitkového železa či separaci a svoz papíru, plastů a tabulkového skla. Důraz je kladen také na moderní elektronické vážící systémy, které disponují všemi potřebnými certifikacemi. Neméně důležitý je rovněž šetrný přístup k životnímu prostředí, proto se stále více pozornosti upírá také na kvalifikované environmentální poradenství.

Publikováno: 04. 05. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: výkup kovového odpadu