Perfektní cateringové a gastronomické služby

logo-perfect-canteenPlánujete firemní akci, které se bude účastnit několik desítek či dokonce stovek lidí? Potřebujete zajistit firemní stravování na úrovni, ale nevíte si rady? Neztrácejte čas, který můžete věnovat vlastnímu podnikání a obraťte se na profesionály, kteří vše potřebné zajistí za vás. V následujících řádcích vám představíme cateringové služby společnosti Perfect Canteen, za kterou stojí známá tvář Filipa Sajlera (pořad Kluci v akci). Co spočívá v cateringových službách a proč byste je měli využívat i vy?

Neztrácejte čas a využijte profesionální pomoc, nebudete litovat

Zorganizovat firemní akci pro spoustu lidí není nic jednoduchého. Čeká vás výběr vhodných prostor, sestavení zábavního programu, zajištění dekorací a množství dalších věcí. Jídlo je pak samostatnou a dost možná i nejdůležitější kapitolou. Pokud se na to necítíte, nebo jen nechcete, aby se událost nepříjemně zvrtla, svěřte svou důvěru profesionálům s mnohaletou zkušeností v oboru. Společnost Perfect Catering k nim rozhodně patří. Firma v minulosti zajišťovala catering pro T-mobile, Hugo Boss, RWE a další. Špičkoví kuchaři připravují pokrmy z pečlivě vybraných surovin – nepochybujte o tom, že si účastníci akce budou o menu povídat ještě hodně dlouho. filip-sajler Perfektní jídelníček je pevný základ každé akce, ale tím služby Perfect Catering nekončí. Co byste řekli na raut v některé z exkluzivních lokalit jako například pražská Vila Grébovka? Dopřejte hostům unikátní požitek a uspořádejte pro ně gurmánský večer. Ochutnají delikatesy z celého světa a shlédnou Live Cooking Show, během které mohou sledovat přípravu jídla na vlastní oči. Za zmínku stojí také tvorba populárních ledových soch a jiné netradiční vizuální zážitky.

Firemní stravování pro náročné

No a pokud máte zájem o firemní stravování na úrovni, obraťte se na společnost Perfect Canteen. Garancí špičkových služeb budiž zvučné reference. Firma Filipa Sajlera zajišťuje firemní stravování pro GE Money Bank, Kooperativu, ředitelství řetězce Makro, SAZKU a další významné hráče.
Další informace o cateringu najdete na www.perfectcatering.cz. O firemním stravováním si přečtete na www.perfectcanteen.cz.

Publikováno: 26. 10. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: cateringové služby | firemní stravování