Populární a dostupné nebankovní půjčky

Potřebujete finanční hotovost, ale banka se k vám obrací zády? Nejste sami a právě z tohoto důvodu je nebankovní sektor tak populární. Nabídka nebankovních společností pokrývá potřeby téměř všech klientů, kteří z nějakého důvodu nevyhovují či nesplňují požadavky nutní pro získání nebankovního úvěru. Portfolium nebankovní sféry zahrnuje půjčky, které jsou nejen dostupné, ale je možno je sjednat velmi rychle a bez zbytečného papírování. Nebankovní instituce chrlí na finanční trh neustále nové typy úvěrů a v současné době si o ně mohou zažádat i lidé bez zaměstnání či osoby se zápisem v registru dlužníků. Zajímá vás, na co si dát u nebankovní půjčky pozor a jak přijít k penězům co nejrychleji?

Pozor na neznámé nebankovní společnosti

V nebankovní sféře platí nepsané pravidlo – raději se spokojte s vyššími úroky v rámci úvěru, který vám poskytne prověřená nebankovní společnost, než s podezřelou půjčkou od neznámého věřitele. Z výhodné nebankovní půjčky se totiž může vyklubat prachobyčejný podvod či lichva. Nulové poplatky se promění na horentní sumu a vy se nebudete stačit divit, jak jste k ní přišli. Nebankovní půjčky mají vždy vyšší úroky a RPSN, než bankovní úvěry. S touto skutečností musíte počítat, je to daň za větší dostupnost a rychlejší zpracování půjčky.

Půjčky přes SMS z pohodlí domova

Potřebujete půjčit pár tisíc korun, které jste schopni vrátit v průběhu několika týdnů, ale nechce se vám půjčku sjednávat u banky? Požádejte si o SMS půjčku a budete mít peníze ihned k dispozici. SMS půjčka nezahrnuje úroky a RPSN, platíte vždy fixní poplatek, který se váže k cílové částce. Popularita rychlých půjček přes SMS zprávu roste každým rokem a můžete ji využít kdykoliv se vám to bude hodit. Stačí, když půjčku v termínu splatíte a obratem si můžete zažádat o novou. Unikátní druh rychlého úvěru pochází ze skandinávských zemí a postupně se rozšířil po celé Evropě.

Publikováno: 05. 05. 2012

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: nebankovní půjčka | nebankovní půjčky | rychlá půjčka | sms půjčka