Spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz se vyplatí zájemcům o práci i zaměstnavatelům

Hledáte dobře placenou práci? Anebo snad stojí na druhé straně barikády a nedaří se vám sehnat kvalifikované odborníky na klíčové pozice ve firmě? Ať už patří do skupiny potenciálních pracovníků či zaměstnavatelů, vyplatí se vám spolupracovat s personální agenturou. Hledání práce i zaměstnanců je je výrazně rychlejší, levnější a efektivnější. Zajímají vás detaily? Na podrobnosti jsme se ptali profesionálů z moderní agentury Žirafa.cz.

Proč hledat práci přes personální agenturu?

Dobrá práce vám nespadne do náručí jen tak zbůhdarma. Budete se o ni muset přičinit. Naštěstí stačí poměrně málo – personální agentury jsou v kontaktu s firmami a mají perfektní přehled o volných pracovních pozicích. K mání jsou desítky tisíc pracovních pozic – stačí si vybrat tu správnou. Personální agentura vám poradí s výběrem vhodné pracovní pozici, doporučí konkurzy a v případě potřeby pomůže s tvorbou životopisu a dalšími náležitostmi, které souvisí s výběrovým řízením. Nebudete na to sami a šance, že rychle najdete vysněnou pracovní pozici, výrazně stoupne.

Proč personální agentuře svěřit hledání zaměstnanců?

Pro menší a středně velké firmy je provoz vlastního personálního oddělení neekonomický. Zaměstnavatel zároveň nechce ztrácet čas pohovory a je pro něj jednodušší outsourcing. Personální agentura vyselektuje nejvhodnější adepty a šetří tak firmám peníze i čas. Spolupracují s ní také velké korporace, které nechtějí riskovat, že jim unikne vysoce kvalifikovaný zaměstnanec.

Nechte žirafu, aby se za vás porozhlédla na trhu práce

Personální agentura Žirafa.cz se perfektně orientuje v nabídkách na trhu práce. Obchodní týmy jednají férově a na rovinu. Vždy naslouchají potřebám klientů a snaží se pro nalezení optimálního řešení. Další informace, kontaktní údaje a možnost registrace najdete na www.zirafa.cz.

Publikováno: 17. 01. 2016

Kategorie: Práce

Autor: admin

Tagy: personální agentura