Potřebujete dokonalý překlad? Postarají se o něj odborníci

Musíte předložit vícejazyčný dokument nebo potřebujete sepsat úvod k odborné práci v cizím jazyku? Nespoléhejte na své znalosti ze střední školy. Obraťte se raději na společnost FOTION, s.r.o., která provozuje stránky Profiprekladatel.cz, a svěřte své texty odborníkům.

Profipřekladatel.cz

Projekt Profipřekladatel.cz vznikl v roce 2005. Cesta k úspěchu byla poměrně jednoduchá, neboť tehdy bylo podobných společností v České republice málo. Za léta své existence vybudovala společnost tým nejlepších odborníků a získala spokojené zákazníky. Důkazem je mnoho kladných referencí od velkých firem. Výhodou je, že lze služby objednat jednoduše online z pohodlí vašeho domova. Nemusíte nikam chodit. Špičkový překladatel angličtina je vám k dispozici odkudkoliv. Překlady jsou možné jak z češtiny do cizího jazyku, tak opačně. Pracují na nich profíci, kteří prošli velmi náročným výběrovým řízením. Nejčastěji klienti vyhledávají překladatele angličtiny. V týmu jsou ovšem odborníci i na mnoho dalších jazyků. Služby překladu, tlumočení i korektury se vztahují prakticky na všechny jazyky, které byste mohli potřebovat. Ceník služeb se pohybuje v rozumných výších a co je nejdůležitější – je pevně daný, konečná cena vás nikdy nepřekvapí.

Proč nechat překlad na odbornících?

Možná chcete mávnout rukou a říct, že překlad zvládnete sami. Středoškolské znalosti ovšem k napsání kvalitního textu nestačí. To, že se zvládnete domluvit v zahraničí, neznamená, že dokážete správně tlumočit. Mít v textu chyby je nejen pořádná ostuda, ale také risk. Vyznění textu může být úplně jiné, než bylo vaším záměrem. Chcete se vyhnout nepříjemnostem? Obraťte se na odborníky. A jestli jinak nedáte a opravdu si překlad provedete sami, nechejte jej alespoň u odborníka zkontrolovat. Angličtina překladatel vám ušetří spoustu práce a starostí.

Publikováno: 30. 08. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: admin