Vzděláním k lepšímu fungování firmy

Máte pocit, že vašim zaměstnancům chybí disciplína, případně nacházíte nedostatky ohledně fungování společnosti? Ani ty nejúspěšnější firmy se občas nevyhnou problémům a musí čelit nezodpovědným pracovníkům, nedorozumění manažerů a podobně. Řešení nebývá složité, často stačí několik odborných kurzů o týmové spolupráci a firma opět pošlape, jako švýcarské hodiny. Kolektivní myšlení a schopnost porozumění patří k nejdůležitějším faktorům, které ovlivňují běh společnosti a často je důležitější, než samotná kvalifikovanost jednotlivých zaměstnanců. Co na tom, že máte v týmu špičkové odborníky, když se názorově rozcházejí a místo spolupráce, si hází klacky pod nohy. Chcete-li se zlepšit v managerských dovednostech, mohl by vám pomoci některý z kurzů MBA.

I vy můžete být Mater of Business Administration

TC Business school nabízí velmi zajímavé programy s názvem Master of Business Administration. Ty vám rozšíří povědomí ve všech základních oblastech managementu, které jsou pro bezproblémový chod společnosti nezbytné. MBA studium je rozděleno na dva stupně. Základní nese název MBA Basics a jeho podstatou je přehled o všech základních oblastech managementu a jejich provázanosti, to vše s ohledem na praxi a týmovou spolupráci. Po ukončení získáte certifikát MBA Basics a můžete plynule navázat na 2.stupeň studia MBA. Ten je ještě zajímavější, než základy.

Staňte se špičkovým managerem

Rozšiřte své managerské vzdělání a staňte se uznávaným vedoucím, který si ví rady v každé situaci. Druhý stupeň MBA vás naučí, jak navrhnout a úspěšně realizovat změny ve firmě, dozvíte se nové znalosti a dovednosti v oblasti managementu a po ukončení získáte právo užívat titul MBA. To vše pod dohledem zkušených managerů s mnohaletou praxí. Odborné vzdělávací programy využívají manageři již 15 let a není důvod, proč by nemohly pomoci i vám.

Publikováno: 09. 05. 2012

Kategorie: Marketing

Autor: admin

Tagy: manažerské studium | mba | mba studium