Potřebujete menší finanční rezervu? Využívejte revolvingový úvěr!

Máte problém  vyjít s penězi a jednou za čas by vám přišla vhod finanční injekce ve výši několika set až tisíc korun? Pokud víte, že si budete půjčovat pravidelně, pak je pro vaše účely ideální revolvingový úvěr, jehož výhoda spočívá v možnosti opětovného čerpání bez nutnost uzavření nové smlouvy. Do skupiny revolvingových úvěrů patří kreditní karty a svým způsobem také kontokorent. Ten je však závislý na běžném účtu.

Pro jaké účely je revolvingový úvěr vhodný?

Revolvingový úvěr je krátkodobá půjčka, kterou lze využívat opakovaně, a to až do výše schváleného limitu. Přijde vám vhod vždy, když budete muset vyřešit nečekané výdaje – například vyšší účet za telefon, nedoplatek za energie apod. V praxi však můžete finanční prostředky využít na cokoliv.

Revolvingový úvěr v podobě SMS půjčky

S atraktivní nabídkou přišla nebankovní společnost Everyday Finance. Půjčka přes mobil je pro spolehlivé klienty dostupná jako revolvingový úvěr. Výhody půjčky spočívají v rychlosti, komfortním vyřízení a dostupnosti. Vzhledem k tomu, že jde o menší půjčku s maximálním limitem 12 000 Kč, poskytovatel nezkoumá registry dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu. Díky tomu je proces vyřízení krátký a není zapotřebí cestovat na pobočku – o peníze si můžete zažádat odkudkoliv a kdykoliv přes mobilní telefon. Půjčka EverydayPlus je transparentní a vždy budete mít přehled o všech důležitých parametrech. Kalkulátor na webových stránkách zobrazuje přesnou výši splatné částky, minimální splátky, RPSN, poplatku za výběr a datum splatnosti. Na webu samozřejmě nechybí kompletní smluvní dokumentace, kterou byste si měli před vyřízením revolvingového úvěru důkladně pročíst.

Žádost o půjčku - krok po kroku

Revolvingový úvěr EverydayPlus je koncipován s ohledem na intuitivní vyřízení. Noví zákazníci se musí zaregistrovat, poté již mohou pokračovat nastavením výše půjčky na online kalkulátoru. Po potvrzení obdržíte přesné instrukce e-mailem a uhradíte poplatek ve výši 1 Kč za vytvoření uživatelského účtu. Podstatné je, abyste částku uhradili z bankovního účtu uvedeného v žádosti. Z nabídky bankovních účtů zvolte účet u totožné banky, jaká je ta vaše – převod prostředků pak proběhne obratem. O výsledku schvalovacího procesu se dozvíte prostřednictvím SMS zprávy. Jakmile poskytovatel žádost o úvěr schválí, můžete kdykoliv vybrat finanční prostředky do výše schváleného limitu. Výběry lze provádět prostřednictvím uživatelského účtu na internetu nebo zasláním SMS zprávy v požadovaném tvaru. Minimální částka je 100 Kč. Díky revolvingovému úvěru budete mít vždy po ruce menší finanční rezervu a předejdete tak zbytečným problémům s cashflow. Menší limit vás nebude svádět ke zbytečnému utrácení a peníze využijete účelně.

Publikováno: 16. 01. 2017

Kategorie: Finance

Autor: admin