Potřebujete náklaďák nebo tahač, ale jen dočasně? Vyřešte to pronájmem!

Na přítomnost autopůjčoven si již Češi zvykli. Když někdo potřebuje osobní automobil, pro který má využití jen po určitou část roku, případně ho potřebuje jednorázově, půjčí si ho. Autopůjčovny již dávno nepředstavují jakéhosi strašáka a nabízí kvalitní služby za dostupné ceny. Ale co si počít v případě, když potřebujete vozidlo s mírně nestandardními parametry? Ať už jde o stěhovací vůz, náklaďák nebo tahač či jiné vozidlo dané kategorie, nabídka není tak široká jako je tomu u osobních automobilů. Naštěstí existují specializované půjčovny jako Financial System.

Financial System uspokojí jednotlivce i větší firmu

Kdo je typickým zákazníkem půjčovny nákladních vozidel? Může se jednat o fyzickou osobu, která právě potřebuje nákladní automobil kvůli stěhování či pro převoz materiálu na stavbu domu, ale také o firmu, pro níž je pořízení vlastního nákladního vozidla krajně nevýhodné, protože jej využije pouze v rámci menší části roku. Důvodu může být samozřejmě mnohem více - na své si přijde každý, komu se půjčovna tahačů a náklaďáků jeví jako mnohem ekonomičtější řešení než pořízení vlastního vozu. Ačkoliv se částka za vypůjčení jeví jako poměrně vysoká, v případě vlastního nákladního či užitkového vozidla je třeba počítat také s poplatky za opravy, běžnou údržbu a pojištění. Poměrně snadno si tak spočítáte, jaké řešení se vám vyplatí.

Proč využít pronájem právě u Financial System?

Financial System nabízí široké spektrum nákladních a užitkových vozidel a zároveň funguje také jako půjčovna návěsů. V nabídce najdete i cisterny, přepravníky na dřevo a další specifické zástupce dané kategorie. Zapůjčení je snadné a nezabere vám více než 15 minut. Bližší informace a aktuální vozový park najdete na www.financialsystem.cz.

Publikováno: 13. 05. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: půjčovna návěsů | půjčovna tahačů