Michovský-TOOLS: Vás špičkový dodavatel profesionálních měřidel

Známé přísloví nabádá k tomu, abychom před řezáním danou věc dvakrát měřili. Aplikujete lidové moudro v praxi i vy, nebo takzvaně „střílíte od boku“? Množství činností skutečně vyžaduje pečlivé měření a my vám prozradíme, kde se poohlédnout po měřidlech všeho druhu. Obrátili jsme se na společnost Michovský-TOOLS s.r.o., která se dlouhodobě zabývá prodejem nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovu. Co může nabídnout právě vám? Michovský-TOOLS zajišťuje dodávku širokého spektra měřidel pro profesionální i domácí využití. Na úvod podotýkáme, že pro domácí použití dostačují měřidla s menší přesností (např. na desetiny milimetru). Samozřejmě platí, že s jemnější stupnicí je měření o to přesnější.

Bez posuvného měřidla ani ránu

Nenahraditelným pomocníkem kutilů i profesionálů je posuvné měřidlo, jinak také zvané šuplera. V praxi se využívá při měření vnějších i vnitřních průměrů a vybrané modely dokonce disponují hloubkoměrem. Posuvná měřidla jsou k mání jako klasická analogová, ale také digitální. V obou případech počítejte s kvalitními materiály – posuvky se vyrábí z oceli vysoké jakosti. Mezi analogovou a digitální variantou si můžete vybrat také v případě hloubkoměru – není-li součástí vašeho posuvného měřidla. V nabídce najdete hloubkoměry s úkosem, jehlou a nosem.

Absolutně přesné měření

K dalším pomocníkům, který stojí v souvislosti s měřidly za zmínku, patří také mikrometr. V podstatě jde o posuvné měřidlo, které je ovšem výrazně přesnější než běžné kovové pravítko. Tento jemný měřící přístroj nachází uplatnění při měření vnitřních i vnějších rozměrů. U Michovský-TOOLS najdete třmenové a odpichovací mikrometry.

A co dál?

V nabídce dílenských a průmyslových měřidel najdete také dutinoměry, úchylkoměry, úhelníky, úhloměry, koncové a válečkové měrky, výškoměry, prizma kostky a další. Sortiment si můžete prohlédnout na www.meridla.cz.

Publikováno: 26. 07. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: měřidla pro dílnu | profesionální měřidla | průmyslová měřidla