Potřebujete novou plošinu? Pomůže vám StaT

Obsah článku:
  1. Obraťte se na odborníky

Koupě nové pracovní plošiny přestavuje značnou investici, kterou je třeba řádně promyslet. Vždy se nabízí otázka, zda není vhodnější použitý, byť mnohem levnější stroj. Rozhodnete-li se ušetřit a sáhnete po plošině z bazaru, buďte obezřetní. V případě, že bylo zařízení často využíváno (a pravděpodobně bylo), musíte počítat s opotřebením jednotlivých mechanických částí. Nezřídka se stává, že starší plošina putuje z kola ven již po velmi krátké době po nákupu.

Obraťte se na odborníky

Existuje tedy způsob, jak za plošiny ušetřit a nemuset se bát, že naopak vyhodíte peníze z okna a nakonec vám nezbude, než si pořídit kvalitní stroj? Samozřejmě, že ano. Musíte se však obrátit na profesionály, kteří zaručují perfektní technický stav a nabízí plošiny, které nejsou starší pěti let. Jedním z mála je společnost StaTech, která prodává použité stroje, poskytuje servis plošin, ale také plošiny poradenství. Firma je na trhu již od roku 2005 a nedávno spojila své síly se společností Genie a rozšířila svou působnost do 14 zemí v Evropě.

StaTech nabízí plošiny a to jak nůžkové, přívěsné, teleskopické i kloubové. V nabídce však nenajdete pouze plošiny, ale i manipulátory a veškeré náhradní díly. Společnost provádí i školení v obsluze, které probíhá v novém školícím středisku v Dolních Beřkovicích. Zkušení technici zde mohou najednou školit až 40 lidí. Více informací získáte na webu statech.cz. Přehled použitých plošin pak na plosiny-bazar.cz.

Publikováno: 14. 09. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: admin