Stylový nábytek do kanceláře nemusí stát majlant

Způsobů, jak udělat dobrý dojem na klienty a obchodní partnery a zároveň zvýšit efektivitu práce, je spousta, ale málokterý vám zaručí kombinaci obojího. O jednom dostupném řešení bychom vás rádi informovali. Podobně, jako šaty dělají člověka, i stylový kancelářský nábytek leccos vypoví o kvalitách firmy a zároveň vytvoří příjemné pracovní prostředí, ve kterém je radost pracovat. Kvalita však něco stojí a o značkovém nábytku do kanceláře to platí dvojnásob. Ne však o levném bazarovém nábytku, na který se specializuje společnost Officeoutlet s.r.o.

Termínem „bazarový“ bychom vás neradi odradili. Officeoutlet ošem nabízí zánovní kancelářský nábytek od známých výrobců (např. Könnig, Techo, Vitra nebo Bene), který je v perfektním stavu a to díky pečlivému skladování. Skladovací lhůta v průměru nepřesáhne tři roky a nabízený sortiment si nezadá se zcela novým nábytkem. V případě Officeoutlet navíc můžete počítat s profesionálním servisem.

Je jen na vás, zda si vyberete jeden kus, který vám v kanceláři chybí, nebo si necháte vybavit celý kancelářský komplex. Vždy můžete počítat s odborným poradenstvím, vypracováním počátečního návrhu (ten je mimo jiné zcela zdarma), dodávkou a montáží. Budete-li si chtít sestavy smontovat sami, můžete využít nabídku profesionálního proškolení.

Na levný nábytek se můžete podívat na webu www.officeoutlet.cz a samozřejmě i osobně ve skladových prostorách, které slouží jako showroom. Kontaktní údaje najdete na zmíněném webu. Disponujete-li navíc vlastním zachovalým nábytkem, kterého se potřebujete rychle zbavit, stačí ho nafotit a poslat na kontaktní e-mail. Kompetentní pracovník vám do 24 hodin vypracuje cenovou nabídku.

Bazarový kancelářský nábytek od Officeoutlet představuje prestiž a nízkou cenu a můžete díky němu minimalizovat náklady za vybavení kanceláře, nebo jen domácí pracovny. Nakoupíte-li za více než 20.000,- Kč, nebudete muset hradit dopravu.