Potřebujete rychlou finanční injekci? Jděte na to chytře

Pokud se ekonomická krize projevila i ve vaší peněžence, pravděpodobně by nebyla od věci finanční injekce. V případě, že vaše podnikání stagnuje a přitom by vám stačil i menší obnos v řádu desítek tisíc, vám pomůže chytrá nebankovní půjčka s přízviskem Smart. Pokud jste s žádostí o finanční výpomoc neuspěli v bance a navíc se „honosíte“ zápisem v registru dlužníků a navíc nejste dostatečně bonitní, v bance stejně nepochodíte. A je to právě Smart půjčka, která je ideální řešením v případě, že vám nezbude, než se obrátit na nebankovní sektor.

Půjčujete si od nebankovního věřitele? Dejte si záležet s výběrem!

Nebankovní půjčky skýtají svá úskalí a nechcete-li se dostat do ještě větších problémů, budete muset pečlivě zvážit výběr věřitele. Smart půjčka je populární produkt, který nabízí finančník Smart Capital a.s., dlouhodobě působící společnost, jejíž služby využilo obrovské množství klientů. Není divu, tato rychlá půjčka představuje ultimátní řešení pro všechny, kteří by za stejných okolností u jiné bankovní (a často i nebankovní) instituce neměli na úvěr nárok.

Jednoduché a bezproblémové vyřízení

K vyřízení budete potřebovat jen několik nezbytných dokladů, tedy dva doklady totožnosti. Podmínkou schválení úvěru je plnoletost a stabilní příjem. Nemůžete-li ho doložit, můžete o půjčku zažádat se spoludlužníkem. Vyřízení je velmi rychlé a lze ho částečně vyřídit z domova. Úvěrový produkt totiž spadá do kategorie „půjčka online“ a lze o něj zažádat prostřednictvím online formuláře přímo na webu věřitele. Další možností je telefonická žádost na čísle 840 11 11 77. Posledním krokem je osobní schůzka se zástupcem společnosti, který vám předá požadovanou hotovost. Setkání může proběhnout u vás doma a nebudete tak muset vážit cestu na pobočku.

Půjčka skutečně pro všechny

Smart půjčka online se pohybuje v rozmezí od 5000 do 50.000 Kč, při čemž úhrada probíhá formou měsíčních splátek. Vy sami si zvolíte, zda chcete úvěr splácet 8 nebo 13 měsíců. Vzhledem k individuálnímu přístupu a nízkým požadavkům ze strany věřitele je produkt vhodný i pro ženy na mateřské dovolené a klienty v důchodovém věku.

Publikováno: 21. 11. 2012

Kategorie: Finance

Autor: admin