Profi personální agentura pomáhá zaměstnavatelům i zaměstnancům

Hledáte lépe placenou práci, v rámci které využijete svou kvalifikaci na sto procent? Anebo snad stojíte na druhé straně barikády a z pozice zaměstnavatele hledáte schopné pracovníky? Nechcete-li zbytečně ztrácet čas, obraťte se na zkušené odborníky ze zavedené personální agentury. Najdou vám vhodného zaměstnavatele či zaměstnance a poskytnou vám efektivní pomoc i v jiných ohledech.

Jste zaměstnanec?

Najít si práci není nijak složité - nabídek je na trhu přehršel. Ale skutečně atraktivních nabídek je nedostatek a dostat se k nim vyžaduje spoustu úsilí, know how a taky trochu štěstí. Obrátíte-li se na personální agenturu, ušetříte spoustu času, protože se vám ozve vždy, když pro vás najde vhodnou příležitost. Stačí poslat životopis a počkat na pohovor. Dobrá personální agentura sleduje všechny nabídky na významných pracovních portálech.

Hledáte zaměstnance?

Řídit firmu a ještě se starat o vyhledání a nábor zaměstnanců? Není-li to ve vašich časových možnostech a nemáte-li vlastní personální oddělení, pak vám spolupráce s personální agenturou jedině prospěje. Personální agentura dokáže zajistit nábor zaměstnanců, ale také dočasné přidělení zaměstnanců nebo outsourcing lidských zdrojů. Vyhledá pro vás klíčové pracovní síly, prověří jejich kvalifikaci a v případě potřeby zorganizuje výběrové řízení. K doplňkovým službám patří také vedení mzdové agendy. Nechcete-li zatěžovat vlastní mzdovou účtárnu, můžete přenechat veškeré záležitosti související se zpracováním mezd zaměstnanců na externistech z personální agentury. Ale které personální agentuře důvěřovat, když jich na trhu působí tolik? Vyhněte se „rychlokvaškám“ a obraťte se na renomovanou společnost Axial Personnel Agency s více než 21letou historií. Více se dozvíte na www.axial.cz.

Publikováno: 24. 10. 2016

Kategorie: Práce

Autor: admin

Tagy: dočasné přidělení zaměstnanců | nábor zaměstnanců | personální agentura