Pronájem mobilní haly: Vyplatí se i z dlouhodobého hlediska

Potřebujete další skladovací haly, výrobní prostory nebo zastřešení pro jiné účely? Pořízení starší nemovitosti může být za jistých okolností výhodné – výrazně efektivnější však bývá pronájem mobilní haly. Krom příznivé ceny hraje roli i rychlost realizace a v neposlední řadě široké možnosti využití. Zaměřili jsme se na českou firmu Argoservis, která se realizací montovaných hal a stanů zabývá téměř 20 let. Pro koho je dané řešení vhodné a co může nabídnout právě vám?

Nízká cena pronáju a rychlá realizace

Argoservis patří ke špičce ve svém segmentu a zajišťuje realizaci skladovacích hal v kompletních dodávkách. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, počítejte s profesionalitou a individuálním přístupem. Výstavba mobilního zastřešení trvá v závislosti na jeho charakteru několik hodin až dní. V takto krátkém času budeme moct začít s plánovanými aktivitami. Díky dodavateli nebudete muset řešit ani technické vybavení a servis. Získáte špičkové zastřešení, které využijete pro výrobní, prodejní nebo skladovací účely.

Bohatá výbava rozšiřuje možnosti využití

Velikost mobilní haly je variabilní a nedílnou součástí dodávky jsou i podlahy. Stabilitu zajišťuje konstrukce z duralových profilů a žárově pozinkovanými spojovacími prvky. Boční opláštění je volitelné (plast, plech, plachta). Vraťme se k argumentům, které hovoří ve prospěch mobilní haly na úkor klasické stavby. Vlastnosti jsou srovnatelné a možnosti využití konkurují ocelovým halám. Navíc nejde jen o krátkodobé řešení – montované konstrukce jsou optimální i pro dlouhodobé používání. Nedílnou součástí volitelné výbavy jsou i elektrorozvody, osvětlení, vytápění, posuvná vrata a množství dalších prvků. Za zmínku stojí i možnost změny dispozic dle aktuálních potřeb. Shledáte-li, že je pronájem mobilní skladovací haly vhodný i pro vaše účely, obraťte se na Agroservis – poskytne vám další informace a zajistí vše potřebné. Více na www.agroservis.cz.

Publikováno: 19. 10. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: pronájem mobilní skladovací haly