Ready made aneb nejsnadnější cesta k vlastní firmě

Zdá se vám zakládání společnosti příliš komplikované a časově náročné? Chcete se raději soustředit na vlastní podnikání a rádi byste se stali jednatelem co možná nejrychleji? Rada nad zlato zní:“Společnost nezakládejte a kupte si ready made!“

Jednatelem do pár hodin a bez základního kapitálu

Ready made je vžitý název pro již fungující společnost, která byla založena za účelem prodeje. Výhody ready made s.r.o. však nespočívají pouze časové úspoře – vzhledem k tomu, že jsou již zapsány v obchodním rejstříku, není nutné skládat základní kapitál. Dvě stě tisíc korun (v případě akciové společnosti pak dokonce 2 mil. Kč) jsou pro některé podnikatele nepřekonatelný problém, který však díky ready made odpadá.

Nepodceňujte výběr prodejce

Rozhodnete-li se pro ready made, buďte obezřetní. Obraťte se na někoho, kdo nabízí bezpečný prodej společnosti a garantuje, že společnost nemá žádné závazky a že celý proces proběhne v souladu s platnou legislativou. V tomto směru nezbývá, než doporučit prověřenou firmu CENTRAL OFFICE, která nabízí nejen prodej firem, ale také další užitečné služby jako virtuální sídlo, vedení účetnictví a případnou likvidaci. Jednoduše vše pod jednou střechou.

Publikováno: 17. 04. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: prodej firem | prodej společnosti | ready made | ready made s.r.o.