Recenze: Finpůjčka24 - malá půjčka, která zachrání vaše cashflow

Cashflow je ošemetná věc. Jeden si musí dávat pozor, aby mu rozpočet nenaboural nepředvídaný výdaj. Jenomže jednou za čas se do nepříjemné situace může dostat každý. Klient neuhradí včas fakturu, vám nepřijdou peníze, se kterými jste počítali a do cesty se vám připlete urgentní složenka nebo jiná položka. Jak z toho ven? Pokud nemáte po ruce kreditní kartu, kterou byste mohli na kratší období „vyždímat“, zkuste to s rychlou online půjčkou.

Krátkodobá půjčka není tak drahá, jak na první pohled vypadá

Rychlá půjčka online je k řešení situací, kdy potřebujete půjčit jen několik tisíc, jako stvořená. I navzdory velmi vysokému RPSN je v jistém ohledu výhodnější než běžné bankovní úvěry. Roční procentuální sazbou nákladů se nenechte zmást – ačkoliv se pohybuje v řádu až několika tisíců procentních bodů, cena půjčky (tedy to, co zaplatíte navíc), nepřevýší částku několika set, maximálně tisíc korun. Příkladem budiž populární finpůjčka24, kterou lze vyřídit během několika minut z pohodlí domova. Schválení je velmi rychlé, protože se obejdete bez potvrzení o příjmu. Zároveň nebudete muset shánět ručitele a šanci máte i v případě negativního záznamu v registru dlužníků. Suma sumárum, jde o velmi dostupný nebankovní produkt, který vám pomůže překlenout několik kritických dní bez vlastních prostředků.

A teď to nejdůležitější – kolik si můžete půjčit?

Výše finpůjčky24 se pohybuje od 1 000 Kč do 8 000 Kč a doba splatnosti od 7 do 35 dní. V porovnání s konkurenčními krátkodobými nebankovními úvěry je tato půjčka ihned vyšší. Většina nebankovních společností totiž napoprvé půjčí jen poměrnou část úvěrového rámce.

Zmínili jsme, že vyřízení je velmi rychlé:

  • na webu www.finpujcka24.cz nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti
  • vyplníte registrační údaje a pošlete žádost
  • poté, co systém kladně vyhodnotí vaše údaje, obdržíte peníze na rovnou na účet
Finpůjčka24 je splatná jednorázově a to ve prospěch účtu společnosti JK Financial s.r.o. (poskytovatel půjčky). Další možností je vyřízení prostřednictvím SMS zprávy. Podrobné instrukce najdete na výše zmíněném webu.

Publikováno: 25. 11. 2014

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: finpůjčka24 recenze