Průmyslové značení pro všechna průmyslová odvětví

Vyrábíte potraviny a musíte výrobky označit datem spotřeby, nebo se pohybujete v jiném oboru, pro které je průmyslové značení také nezbytné? Hledáte-li zkušeného a hlavně spolehlivého dodavatele, který vám pomůže snížit provozní náklady, obraťte se na společnost LIFTEC CZ. Hovoří za ni 20 let zkušesnotí a nabízí prodej, servis i pronájem kontaktních a bezkontaktních technologií. V minulosti se společnost orientovala na zařízení MARSH a VIDEOJET, postupem času do sortimentu zahrnula i další technologie renomovaných evropských výrobců. V současné době je to Tiflex, EBS, KBA-Metronic, Electrox či Couth.

Komplexní nabídka služeb

Společnost LIFTEC CZ nabízí komplexní portfolio služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prim hraje zakázkové značení laserem nebo ink-jetovými tiskármami. Průmyslové značení na zakázku využívají subjekty, pro které je nákup vlastních přístrojů neefektivní. LIFTEC CZ však uspokojí i ty, kteří se poohlíží po pronájmu a to krátkodobém i dlouhodobém. Zajímavý je i fullservis (operativní leasing nebo oustsorcing). Samozřejmostí jsou pravidelné prohlídky, opravy a repase strojů staršího data výroby. Spokojeni budete i v případě, že se poohlížíte po levnějším přístroji staršího data výroby.

Vzhledem k tomu, že jsou nároky na průmyslové značení čím dál vyšší, rozšiřuje LIFTEC CZ nabídku produktů. Kromě klasického kontaktního značení na bázi mikroúderu, termotransferu, pneumatického razítka a horké ražby, nabízí i bezkontaktní průmyslové značení laserem (vlákno, CO2, YAG) a bezkontaktní značení (Inkjet a DOD) Díky přímému kontaktu na výrobce je LIFTEC CZ schopen zajistit velmi výhodné cenové podmínky.

Proč spolupracovat s LIFTEC CZ?

LIFTEC CZ dlouhodobě spolupracuje s českými i nadnárodními společnostmi a to z automobilového, stavebního, elektrotechnického, potravinářského i dřevozpracujícího průmyslu. Spolehlivost a výhodné podmínky činí z LIFTEC CZ ideálního partnera i pro vaše podnikání. Sídlo firmy je v Praze, servisní a obchodní střediska pak rovnoměrně rozprostřeny po celé republice. Pro další informace navštivte liftec.cz.

Publikováno: 15. 10. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: admin