SMS, která vám zachrání krk

I malý peníz mnohdy udělá divy a drobní podnikatelé a živnostníci to znají nejlépe. I vy jste možná zažili situaci, kdy jste počítali s tím, že klient proplatí fakturu a vy budete moci nadále bez problémů fungovat. Bohužel se tak nestalo a na účtu se očekávaná částka neobjevila. Zákazník zkrátka nepočítal s tím, že i vy máte určité závazky, které nepočkají a platbu jednoduše pozdržel. Jak z toho ven? Žádat o úvěr není to pravé ořechové a to zejména tehdy, chybí-li vám jen několik tisíc. Efektivním a jednoduchým řešením by mohla být SMS půjčka. Ještě jste o ni neslyšeli? Rádi vám ji představíme.

Půjčka, na kterou má nárok téměř každý

SMS půjčka patří mezi nejoblíbenější typy mikroúvěrů a stojí za ní skandinávská společnost Ferratum. Její podstatou je poskytnutí rychlé a nekomplikované finanční injekce všem, kteří se ocitli v dočasných finančních nesnázích a to i navzdory tomu, že se nachází v registru dlužníků. Společnost Ferratum databáze dlužníků neprověřuje a navíc nevyžaduje ani potvrzení o výši příjmů. Celá transakce se tak obejde bez zbytečného papírování a nezabere více než pár minut. Na atraktivitě ji přidává fakt, že lze vyřídit z pohodlí domova bez toho, aniž byste museli vážit cestu na pobočku.

Parametry a výhody SMS půjčky

A kolik si lze půjčit? Výše SMS půjčky se pohybuje od 1 000 do 10 000 Kč a celková splatná částka je dána fixním poplatkem 250 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu. Půjčka do výše 9 000 Kč je splatná do 21 dní a nejvyšší částka pak za 30 dní. Díky přehledné tabulce budete vždy přesně vědět, kolik máte vrátit a navíc se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků. Jednoduchá a transparentní – právě tyto vlastnosti krátkodobou půjčku charakterizují nejlépe. Výhodnější způsob, jak překlenout momentální finanční krizi, pravděpodobně nenajdete. O SMS půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře na webu pujcky-sms.eu.

Publikováno: 01. 03. 2013

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: ferratum půjčka | půjčka přes SMS | půjčky přes SMS | sms půjčka | sms půjčky