Vyměňte klasické žárovky za moderní LED a dočkáte se mnoha benefitů

Všichni moc dobře známe vlastnosti konvenčních svítidel, která se začala do světa rozšiřovat již v roce 1879. První úspěšný patent připisuje historie vynálezci Edisonovi, jehož invence fungovala celkem 40 hodin. Od té doby se toho samozřejmě mnoho změnilo, přičemž pro tento obor to platí dvojnásob. Proč byste měli začít používat novější provedení žárovek?

Lepší ve všech ohledech

Nejdříve se zaměříme na ty nejpodstatnější výhody, s nimiž přichází úsporná LED světla. Při jejich používání totiž můžete dosáhnout snížení účtu za elektřinu až o 90 % za osvětlení vašich prostor. Zároveň vám dané produkty vydrží o mnohem déle (dokážou svítit až po dobu 80 000 hodin), mají 10× větší účinnost než konvenční výrobky a neškodí jim časté vypínání a zapínání. Bezpečné osvětlení LED se díky svým malým rozměrům hodí i do nejhůře přístupných zákoutí, přičemž během své funkce nevyzařuje teplo, a tak se jedná o šikovný vynález do výbušného či hořlavého prostředí. K tomu připočtěte ještě velkou mechanickou odolnost a okamžité rozsvícení na plný výkon.

Najdeme je všude

Vzhledem k daným benefitům je naprosto zřejmé, proč výhodné LED žárovky nacházíme stále častěji všude okolo nás. Příkladem jsou třeba stadiony, kryté sportovní haly, průmyslové podniky, ulice měst, domovy, sklady a spousta dalších míst. V naší zemi je jedním z hlavních dodavatelů ověřených značek těchto invencí především společnost Silring, v jejíž nabídce naleznete řešení do jakýchkoliv podmínek. Ať už tedy chcete ozářit svůj domov, dílnu, firmu, kancelář či jakýkoliv další prostor, podívejte se na internetové stránky pod výše vloženými odkazy a zvolte tu nejvhodnější možnost pro vás. V případě dotazů se nebojte spojit s těmito experty a nechat si s čímkoliv poradit.

Publikováno: 21. 11. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: admin