Založením firmy online uspoříte čas i peníze

Česká republika patří k zemím, kde trvá založení firmy docela dlouho. Zpravidla se počítá na týdny, naproti tomu v některých západních zemích je možné vše vyřídit během jediného dne. Není tedy divu, že jsou začínající podnikatelé v naší republice celým zdlouhavým procesem patřičně znechuceni. Nutné to ale není, starosti je možné hodit na hlavu někomu jinému.

Založení firmy online z domova

Nebylo by fajn, kdyby veškeré vyřizování někdo obstaral za vás, vy jste jen podepsali nezbytné papíry a tím bylo hotovo? I takhle je to možné zařídit. Nemusíte kvůli tomu téměř ani odcházet z domu. Na www.zalozenifirmyonline.cz vyplníte jediný formulář a obratem vám e-mailem přijdou potřebné dokumenty. Ty podepíšete, podpis necháte na poště ověřit a předáte je odborníkům. Do tří až pěti pracovních dnů bude firma založena, zapsána do živnostenského a obchodního rejstříku. Obdržíte ověřený výpis z obchodního rejstříku a stejnopis zakladatelské listiny či společenské smlouvy. Jak je možné, že tak rychle? Profesionálové, kteří řeší založení s.r.o. prakticky denně, už vědí, jak co všude chodí. A to souvisí i se všemi zákonnými poplatky. Moc dobře také tuší, na čem se dá ušetřit, a proto jsou schopní celou službu zprostředkovat za cenu poplatků, jež byste stejně museli zaplatit.

Stejně snadno lze zařídit sídlo

Online dnes zařídíte spoustu formalit, které musí řešit každý podnikatel. Jednou z takových je třeba sídlo firmy. I to se dá vyřídit z pohodlí domova, pokud zvolíte virtuální variantu. V poslední době je čím dál oblíbenější, protože ve spoustě oborů vůbec není potřeba nikam fyzicky docházet. Když pracujete z domova, ale máte zároveň sídlo na prestižní adrese v Praze, dělá to navenek dobrý dojem. A vy si tím ušetříte starosti. Dělají vám formality na začátku podnikání starosti? Nechte je na zkušenějších. Obraťte se na společnost Carolina investment a věnujte se svému skutečnému byznysu.

Publikováno: 02. 04. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: založení firmy online | založení s.r.o.