Starosti s nemovitostí? Svěřte správu odborníkům - získáte čas a ušetříte peníze

Hledáte někoho, kdo se postará o kompletní správu vašeho bytového domu, kancelářského komplexu, výrobní haly nebo jiné nemovitosti? Nechcete ztrácet čas činnostmi, které za vás mohou vykonat odborníci? V tom případě vám přijdou vhod komplexní služby HONDL GLOBAL SERVICES a.s. Firma se zabývá úklidem a správou nemovitostí v celé České republice a aktuálně se stará o několik set klientů.

Proč se obrátit právě na HGS?

Chcete, aby byla vaše nemovitost v dobrých rukou? V případě HGS nemusíte mít strach. Profesionálové působí na trhu již od roku 1999 (transformace na a.s. proběhlo v roce 2009) a jejich prioritou vždy byla vysoká kvalita služeb a individuální přístup k menším i větším klientům. Kvalitu firemních procesů garantují standardy ISO 9001, ISO 1401 a OHSAS 18001.

Úklidové služby a hygienický servis

Máte zájem o nepravidelný nebo pravidelný úklid? HGS nabízí obojí, a to společně s hygienickým a dezinfekčním servisem. Kvalifikovaní pracovníci disponují špičkovou čistící technikou a postarají se o veškeré úklidové práce. Při čištění velkých ploch v exteriéru (především skel) používají moderní systém PURAQLEEN – je nezávadný, ekologický a velmi efektivní.

Údržba zeleně uvnitř i v okolí objektu

HGS má dlouhodobé zkušenosti s údržbou interiérové i venkovní zeleně. Zajišťuje vše od zpracování projektové dokumentace až po realizaci projektů. Nedílnou součástí služeb je pravidelná údržba exteriérů a péče o rostliny. Vytvoří pro vás příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit dobře.

Ostraha objektů a security servis

Kompletní security servis zahrnuje činnosti jako ostraha objektů, recepční služba, kamerové systémy a bezpečnostní audit. V řadách HGS jsou vyškolení profesionálové, kteří svou práci vykonávají svědomitě a působí reprezentativně. Tuto vlastnost oceníte vždy, když budou na recepci vítat vaše klienty a obchodní partnery. Chcete se o službách HONDL GLOBAL SERVICES dozvědět více? Veškeré další informace najdete na www.hgs.cz.

Publikováno: 07. 09. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin