S.r.o. snadno, rychle a za skvělou cenu

Rozhodli jste se, že změníte způsob podnikání a začnete vystupovat pod hlavičkou vlastní firmy? Společnost s ručením omezeným je nejoblíbenější formou podnikání a můžete díky ní těžit z mnoha výhod, které živnostenský list neumožňuje. Jak si však počít v případě, kdy se v administrativních záležitostech příliš neorientujete a nechcete, aby se založení s.r.o. nějakým nedopatřením zbytečně neprotáhlo? Naše rada zní – nechte to na odbornících a ušetříte spoustu času a v konečném důsledku i peněz. Nesnažte se proniknout do problematiky, která je mimo váš obor a soustřeďte se na vlastní podnikání.

Nová společnost na klíč, nebo fungující firma?

Můžete si přečíst všechny zákony, ale přesto je pravděpodobné, že napoprvé nesplníte požadavky úřadů. Přenecháte-li založení s.r.o. na někom, kdo s ním má bohaté zkušenosti, stanete se majitelem právnické osoby do dvou týdnů. Profesionálové ze společnosti Profi -kancelář s.r.o. mají se celým procesem bohaté zkušenosti a zápis zvládnou v nejnižším možném čase. Zdá se vám 14 dnů příliš a nechcete čekat vůbec? Pak vsaďte na koupi fungující společnosti. Profi-kancelář s.r.o. nabízí prodej takzvaných ready made firem, které jsou zapsány v obchodním rejstříku. Jde o subjekty se splaceným kapitálem, které doposud nevykonávaly žádnou činnost. Cena za ready made je s ohledem na rychlost, se kterou začnete podnikat, velmi výhodná. Využijete-li také virtuální sídlo firmy, získáte 15 % slevu.

Co je to virtuální sídlo a proč byste ho měli využít i vy?

A v čem vám může pomoci zmíněné virtuální sídlo neboli virtuální kancelář? Jde o perfektní řešení pro firmy, které nepotřebují fyzické kanceláře, ale zároveň nechtějí mít v obchodním rejstříku adresu majitele firmy. Díky virtuální kanceláři budete mít reprezentativní adresu v centru Prahy a vyhnete se častým kontrolám ze strany úřadů. Veškerou korespondenci vám mailem nebo poštou přepošle kvalifikovaný pracovník, který se v případě potřeby postará i o zastupování firmy před úřady. Společnost se sídlem v hlavním městě navíc působí na některé klienty solidněji a dostanete se tak k zakázkám, které by vás mohly minout. To vše za pár set korun měsíčně. Pokud vás možnost, jak urychlit start podnikání a ušetřit čas i peníze, zaujala, podívejte se na kompletní nabídku služeb na www.profi-kancelar.cz.

Publikováno: 13. 12. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin