Posypová sůl: Kladivo na zamrzlý povrch firemního areálu nebo parkoviště

Život je nepředvídatelný a o podnikání to platí dvojnásob. Některé věci bohužel nelze s určitostí předvídat a nezbývá nám, než doufat, že se nakonec vyřeší samy. Pravděpodobně jste to již poznali na vlastní kůži – zrada do té doby spolehlivého partnera, prudký pokles akcií a tak všelijak podobně. A aby toho nebylo málo, mohou nastat i jiné komplikace, které na první pohled s firmou nesouvisí. Vzpomeňte si, jak na sklonku loňského roku ochromila republiku ledovka. V jakém stavu bylo vaše parkoviště, příjezdová cesta či chodník kolem prodejny? Vsadíme se, že vypadal jako jedno velké kluziště. Kéž byste tehdy měli po ruce dostatek posypové soli a mohli okamžitě zareagovat.

Proč mít v pohotovosti posypovou sůl?

Ano, i rozmary počasí mohou výrazně zkomplikovat byznys. Díky předchozím zkušenostem se ale můžete připravit a pořídit si dostatečnou zásobu posypové soli. Její charakteristika je následující: Posypová sůl se skládá z NaCl (chlorid sodný) a protispékavé příměsi K4Fe(CN6) (hexakyanoželeznatan draselný). Zrnitost 0 – 5 mm zaručuje okamžité a dlouhodobé působení, a to až do teploty -7°C. Účinnost určuje eutektický bod, dle kterého by měla posypová sůl fungovat až do teploty cca -21°C, nicméně je třeba brát v úvahu postupné rozředění roztátým ledem, napadaným sněhem apod. Při nižších teplotách je proto vhodné plochu posypat jiným hrubozrným materiálem (např. štěrkem).

Objednejte si 25 kg pytle posypové soli s dopravou zdarma

Posypová sůl se využívá na údržbu dálnic, cest, firemních areálů a chodníků, a to v rámci celé Evropské unie i jinde na světě. Její vlastnosti a nízká cena z ní činí ideální posypový materiál. Vy si ji můžete objednat také online. Posypová sůl 25 kg je k mání na www.sul-posypova.cz, kde v případě objednávky min. jedné palety nebudete muset platit poštovné. Jeden pytel vystačí na údržbu plochy o výměře až 250 m2.

Publikováno: 21. 01. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: posypová sůl 25 kg