Tvorba webových stránek musí být komplexní, jinak nemají smysl. ANTEE to umí

Slyšeli jste, že bez webovek nemá smysl podnikat. Ale slyšeli jste také, že samotné webové stránky ještě nemusí přivést zákazníky? A také fakt, že pokud tvorba webových stránek neprobíhá komplexně, jde o vyhozené peníze? Své o tom ví tým zkušených odborníků z ANTEE. Specialisté na weby a online marketing až příliš často napravují nedostatky ostatních. Obrací se na ně zákazníci, kteří si jinde nechali udělat web a záhy zjistili, že nefunguje.

Dvacet let v onlinu a tisíce realizovaných projektů

Agentura ANTEE je na trhu od roku 2000 a za (téměř) dvě dekády má na kontě více než 4000 internetových prezentací. Malé i velké, statické i dynamické. A všechny plní svůj účel.

Jak vypadá "komplexní" tvorba webovek?

Tvorba webových stránek začíná konzultací. ANTEE preferuje osobní setkání. Vyškolený regionální zástupce s vámi u vás v kanceláři probere zásadní otázky a jakmile si ujasníte, co od webu čekáte, teprve pak začne realizace. Až schválíte odpovídající grafický návrh, lidé z ANTEE ho naplní obsahem a uvedou do provozu. A samozřejmě se postarají i o záležitosti, které běžný uživatel ani nezaznamená. Především o dobré on-page SEO, protože web, který si vyhledávače neoblíbí, logicky nemůže přitáhnout návštěvnost z organického vyhledávání. A co až ANTEE web dokončí – tím je vše hotovo? To záleží na vás. Agentura se nezabývá pouze tvorbou stránek, ale naopak nabízí kompletní marketingové služby se vším všudy. Kromě optimalizace pro vyhledávače také realizaci PPC kampaní a copywriting – psaní textů, třeba pravidelně do blogu.

Koukněte na reference a udělejte si vlastní názor

Resumé? ANTEE je partner, kterému můžete důvěřovat. Nehovoří za něj laciné fráze, ale reference klientů. Můžete si je prohlédnout na www.antee.cz, kde najdete podrobné informace o službách.

Publikováno: 31. 01. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: antee | online marketing | tvorba webových stránek