Váš nový začátek je výkup bytů v osobním i družstevním vlastnictví

Dříve pro vás splátky úvěrů nepředstavovaly žádný problém. Dnes je vše jiné a jsou velkou zátěží rodinného rozpočtu. Z nelehké situace existuje východisko. Pomůže vám spolehlivá společnost, která ocení a odkoupí váš byt. Už dlouhá léta pomáhá výkup bytů v osobním i družstevním vlastnictví klientům v celé České republice.

Snadné vyřízení půjčky, nesnadné splácení

Úvěry a půjčky jsou dnes velmi dostupným produktem. Je naprosto běžné, sjednat si během života několik nejrůznějších půjček. Několikrát do měsíce používáme kontokorent u bankovního účtu, při nákupech v obchodě sáhneme po kreditní kartě. Luxusnější vůz bychom si bez půjčky mohli dovolit až za mnoho let a pořídit si byt je bez hypotečního úvěru téměř nemožné. A tak jsme si zvykli na podepisování nejrůznějších úvěrových smluv, na placení úroků a na zasílání vysokých měsíčních splátek. Při plánování rodinných výdajů nejsou měsíční splátky velký problém. Stanovíme si rozpočet a víme, kolik peněz můžeme za běžné nákupy utratit. Ohrožení splátek nastává jen při nenadálých událostech. Bohužel takových nenadálých událostí nám umí život připravit celou řadu. Nutná rekonstrukce koupelny, oprava automobilu nebo pořízení rovnátek pro obě děti najednou. A co teprve, když jeden z partnerů ztratí zaměstnání? Zásahem do rozpočtu je i šťastná zpráva, že se rodina rozroste o dalšího potomka. Partnerka pak na několik let odchází na rodičovskou dovolenou, ale splátky zůstávají v plné výši. V té výši, kterou jste platili v době, kdy jste měli dva příjmy a mnohem menší výdaje. Jakmile se stávají splátky přítěží snažíte se to řešit různými úspornými opatřeními a omezováním výdajů. Jenže jsou i nákupy které jsou nezbytné, a tak se stává, že najednou nejsou k dispozici prostředky na zaplacení předepsaných splátek. Myslíte si, že když se jednou nebo dvakrát opozdíte s platbou a za tři měsíce pošlete vyšší částku, že bude vše v pořádku. Bohužel se mýlíte. Úvěrová společnost má pro splácení vypsaná velmi přísná pravidla a jakmile se opozdíte, okamžitě vám naúčtuje nejrůznější sankce. Původní výše úvěru se tak může dokonce i násobit. Najednou nebudete muset splácet pár desítek tisíc, ale rovnou stovky tisíc. Jednejte dříve, než je na váš byt vypsaná exekuce.

Zajímejte se o službu výkup bytů

Ačkoliv si situaci neumíte vysvětlit, udělali jste stejnou chybu jako mnozí před vámi. Sjednali jste si půjček přespříliš a nedaří se vám je splácet. Už jste jen krůček od toho, aby na váš byt byla vypsaná exekuce a aby vám zaměstnavatel začal strhávat vysokou částku z platu na uspokojení vašich věřitelů. Určitě jednejte dříve. Dohodněte se se spolehlivou společností, která umí zajistit výkup bytů v osobním i družstevním vlastnictví. S jejich pomocí získáte za byt velmi vysokou částku. Výkupní cena se obvykle liší od tržní ceny jen velmi mírně. Můžete situaci s hrozící exekucí vyřešit velmi rychle a začít svůj život s příjemným začátkem. Protože co může být příjemnějšího než žít s vědomím, že máte všechny dluhy splaceny a nehrozí žádné nebezpečí ani vám ani vaší rodině? Nebankovní společnost, která vykupuje byty v osobním i družstevním vlastnictví má na trhu velmi solidní postavení a dobré jméno. Pomáhá stovkám klientů vyplatit nevýhodné úvěrové smlouvy. O pohodlí klientů se stará tak, že vždy individuálně prostuduje situaci v každé domácnosti a nabídne to nejvýhodnější řešení. Někdy je to prodej bytu jindy je to refinancování úvěrů. Záleží jim na tom, aby byla situace pro klienty co nejméně bolestná, a proto nabízejí vykoupený byt k pronájmu. Už nebudete platit vysoké splátky úvěrů. Vaše úvěry budou zaplaceny. Nadále budete platit jen dohodnuté nájemné a bydlet budete dál tam, kde je to vaším domovem.

Spolehlivý partner pro výkup vašeho bytu vám nabídne:

  • Zálohu na dohodnutou prodejní cenu, a to i ve výši několika miliónů.
  • Rychlý výkup bytu, realizaci během 48 hodin.
  • Výkup bytů zatížených věcnými břemeny nebo exekucí.
  • Výkup i družstevních bytů.

Nečekejte na kupce dlouhé měsíce

Podařilo se vám sehnat byt, který přesně splňuje vaše představy. Je nový nebo po zdařilé rekonstrukci a v dobré lokalitě. Děti to budou mít blízko do školy a kousek od bytu je zastávka autobusu. Vy nebudete muset dojíždět do zaměstnání tak daleko a před domem se dobře parkuje. Vše vypadá úžasně. Navíc žasnete nad tím, že je byt nabízený za tak nízkou cenu. Majitelé jsou totiž v rozvodovém řízení, oba velmi spěchají na prodej a na vypořádání společných závazků. Takovou nabídku si určitě nesmíte nechat ujít! Ihned podepisujete rezervační smlouvu, skládáte zálohu a jdete se informovat o možnosti hypotečního úvěru. Zbývající peníze doplatíte z prodeje stávajícího bytu. Následující den kontaktujete realitní kanceláře, ty vám slíbí rychlou realizaci prodeje a jedna z nich vás dokonce ujistí o tom, že už má klienty, kteří o byt budou mít zájem. Vy podepíšete realitní kanceláři smlouvu o výhradním zastoupení a už se chystáte oslavovat. Uplynou týdny a měsíce a kupci na váš byt se nikde neobjevují. Začínáte být nervózní a nepříjemné situace zažíváte i ze strany prodejců vašeho nového bytu. Těm musíte rychle uhradit slíbenou částku. Už jste z původní prodejní ceny zlevnili stovky tisíc, a přesto byt nenašel nového kupce. Kde jsou ty sliby o rychlém prodeji bytu? Kde jsou zástupy kupujících? Abyste mohli dostát svým závazkům a nepřišli o vysněný byt, musíte jednat co nejdříve. Seznamte se s výkupem bytů. S odborníky, kteří vám pomohou. Mají realitní trh dokonale zmapovaný, váš byt v osobním nebo družstevním vlastnictví okamžitě vykoupí a vy se můžete přestěhovat.

Výkupy bytů za atraktivní ceny

Můžete získat peníze okamžitě formou zálohy. Ta může být třeba i tři milióny! Výkup bytů od nebankovní společnosti má celou řadu výhod. Nemusíte hledat kupce dlouhé měsíce, nemusíte žít v nejistotě, jestli se váš byt prodá. Bude se vám dobře plánovat, protože ihned zjistíte, jakou částku a kdy můžete očekávat na vašem bankovním účtu. Výkupy bytů jsou prováděny velmi rychle a s ohledem na potřeby klientů. Dohodnutá prodejní cena se velmi blíží tržní ceně a peníze získáváte bez prodlev. Budete mít zajištěný kompletní právní servis, společnost vás může zastupovat i při jednání s nejrůznějšími institucemi. Výkup bytů pomáhá všude tam, kde potřebujete získat rychle hotovost. Někdy je důvodem vyplacení podílu společníkům, někdy řešíte tíživou dluhovou situaci, někdy kupujete nový byt a někdy je před vámi atraktivní investiční příležitost. Důvody bývají různé, čas ale běží pro všechny stejně. Ti, kteří vám dokáží pomoci nejrychleji vám dokáží pomoci nejlépe.

Specialisté vás provedou celým procesem

Vykoupení bytu bude probíhat velmi rychle a s ohledem na vaše potřeby. Vyplněním kontaktního formuláře poskytnete základní údaje o vás a o bytu našim specialistům. Neprodleně vás bude poradce kontaktovat a doplní si detailní údaje. Dohodne se s vámi na osobní schůzce a pečlivě se seznámí s vaší situací. Jeho cílem je zjistit, jak vaši situaci vyřešit co nejpříjemněji pro vaši rodinu. Někdy vám umí nabídnout refinancování stávajících úvěrů, někdy se s vámi dohodne na rychlém vyplacení zálohy na prodejní cenu. Jindy vám nabídne atraktivní výkupní cenu za váš byt. A to dokonce i v případě, že jste vlastníky pouze družstevního bytu, kde ještě nedošlo k úplnému splacení a převodu do osobního vlastnictví. Výkup bytů pomáhá při hrozících exekucích a dokáže odvrátit i veřejnou dražbu, která by znamenala velkou finanční ztrátu.

Nechcete se stěhovat? Nemusíte!

Jakmile jsou připraveny všechny formuláře k prodeji, klienti obvykle musí vyhledat nové bydlení. Ne u společnosti, která se stará o pohodlí vaší rodiny. Prodaný byt si můžete pronajmout, a to na tak dlouhou dobu, jak budete potřebovat. Můžete si během té doby vyhlédnout jinou nemovitost k nákupu nebo jen získat dostatečně dlouhou dobu na přípravu stěhování.

Rychlé oddlužení vašeho bytu

S výkupem bytu získáte rychle hotovost, kterou můžete použít na splacení současných úvěrů. Získáte ale i mnohem více. Poradce vám může asistovat při nelehkém jednání s úvěrovými společnostmi v době, kdy vám hrozí exekuce. Bude namísto vás čelit nepříjemným situacím a vyjedná pro vás podmínky, za kterých splatíte dluh. Po podpisu smlouvy si rychle vyzvednete zálohu a začnete umořovat vaše půjčky. Tak vám nebudou naskakovat další penále a sankce. Váš byt bude oddlužený a vy se můžete postavit na nový start. Už zítra se můžete probouzet s vědomím, že vaše nepříjemná dluhová situace bude mít brzy řešení. Stačí jen vyplnit kontaktní formulář a sdělit podrobnosti specialistům. Jen pár dní a několik formulářů vás dělí od večera, kdy s klidem ulehnete do postele s vědomím, že dnes už nikomu nedlužíte. Že se vám podařilo dostat se z tíživé životní situace a že vás čeká nový začátek. Jsme rádi součástí nových začátků a těší nás, že jsme mohli pomoci již stovkám klientů. Přesvědčte se o kvalitě našich služeb i vy. Zajímejte se o to, jakou výkupní cenu vám můžeme nabídnout. Chtějte pro sebe a svou rodinu nový začátek. Začátek nezatížený žádným dluhem!

Publikováno: 15. 02. 2019

Kategorie: Finance

Autor: admin