Vaše služební cesta může být snadnější i díky parkování na letišti

Čeká vás další nebo naopak teprve první služební cesta? Ať už patříte mezi pravidelné vyslance vaší firmy do zahraničí, nebo se chystáte teprve na svou první pracovní zahraniční cestu, nabídneme vám v našem článku několik tipů, které vám pomohou zvládnout vše takříkajíc levou zadní. Základem je vždy ze služební cesty osekat ty největší nepříjemnosti, případně se na ně připravit tak, aby pro vás nebyly překážkou nebo zdrojem nechtěných překvapení.

Omezte množství věcí, které sebou vozíte

Jednou ze základních charakteristik každého cestování je, že sebou nutně vozíme nějaké věci. Samozřejmě bez něčeho se skutečně neobejdete, ale ve skutečnosti lze věci značně omezit. To pro vás ve výsledku znamená:
  • Rychlejší sbalení
  • Snadnější odbavení
  • Větší pohodlí při cestování
Velkou výhodou je v tomto případě příruční zavazadlo do letadla, které může být vaším jediným zavazadlem. Pokud to zvládnete, můžete se zcela vyhnout odbavování zavazadel, stejně tak nebudete muset čekat na kufr v cílové destinaci, případně řešit ztráty zavazadel, rozbité věci a jiné nepříjemnosti. Těžké kufry na služební cestu opravdu nepotřebujete a příruční zavazadlo můžete mít navíc vždy pohotovostně částečně sbaleno.

Co je důležité nezapomenout?

Pokud dokážete omezit zbytečnosti, jsou zde pochopitelně věci, na které byste zapomenout na služební cestě naopak nikdy neměli. Je to typicky oblek a čistá košile, a ty je dobré volit z materiálů, které se snadno nemačkají. Hlavně na delší cesty si nezapomeňte vybavit kosmetickou tašku, a pokud cestujete pouze s příručním zavazadlem, vybavte ji pouze produkty, které lze vzít na palubu letadla.

Zaparkujte přímo na letišti

V dnešní době už nemusíte řešit jízdu taxíkem, ale můžete dorazit na letiště vlastním autem bez nutnosti se starat o parkování. Rychlé parkování na pražském letišti vám totiž umožní služba Smile Parking. Zaparkujte přímo před terminálem a o vaše vozidlo bude následně bezpečně postaráno.

Publikováno: 30. 07. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: admin