Všechno se elektronicky poslat nedá

No ano, to je pravda – naštěstí se ještě stále obklopujeme spoustou věcí, které do e-mailu nevložíme. A to je čas na řádnou rozvahu, jak zásilku uchránit před otřesy, údery, vlhkem a dalšími vlivy dopravy či uskladnění. Postarat se o vhodný obal je dnes už naštěstí docela příjemnou záležitostí. Možná ne pro každého, ale pokud patříte mezi typy tetelící se nadšeně v papírnictvích, pak pro vás taková virtuální prohlídka podobného zboží může být uklidňujícím zážitkem třeba u šálku kávy. Zajímavý sortiment totiž na webu společnosti Obaly KREDO s.r.o. najdete zcela určitě.

Vše na co jen lze vzpomenout

Veškerý sortiment od Archivačních krabic a boxů až po Žluté lepící pásky je zde zařazen v přehledných kategoriích a vybírat je možné i pomocí vyhledávače s našeptávačem či rozšířeným hledáním, aby si každý našel to své i podle požadovaných rozměrů a dalších kritérií. Protože čím dál více lidí dává přednost kvalitní české výrobě, na výrobu kartonových krabic z KREDA se jde hezky od lesa a s poctivostí. Ať už potřebujete klopový nebo výsekový typ kartonu, na krabice obou druhů si můžete přát specifický jednobarevný potisk, aby byl výsledek do detailu kompletní.

Jistota je jistota

Ať si říká každý co chce – člověk nikdy neví, jaká nehoda se přihodí. A pro bezpečnost křehkého zboží dělají bublinkové obálky bezpečnou službu bez pochyb. Jsou z vnitřní strany opatřeny bublinkovou fólií chránící předměty před nárazem a úderem, přičemž další nespornou výhodou je jejich nízká hmotnost pro snížení nákladů poštovného. Oboustranná lepící páska na klopě obálky je zase zárukou bezpečné přepravy, ať je to jak chce daleko. Též kartonové obálky rostou pro svou spolehlivost v oblibě. Když je třeba přepravit dokument, který se nesmí zmačkat, jsou ideálním partnerem jejich přenosu. Stejně tak bezpečným, jako kartonové tubusy pro plány, mapy a ostatní písemnosti, jež by se mohly poničit přeložením. Projděte si e-shop, který již 16 let slibuje bezpečí pro vaše zboží. Pokud se stane, že v něm nenajdete opravdu vše co s vaším přáním souvisí, bude to jedině proto, že je sortiment zřejmě právě vyprodán a vyrábí se další.

Publikováno: 01. 11. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: bublinkové obálky | kartonové obálky