Zařizujete obchod či sklad? Přečtěte si, jaké regály potřebujete

Pustili jste do zařizování obchodu či skladu a chystáte se na pořízení regálů? Chcete-li maximálně využít potenciál prostor, neměli byste výběr podceňovat. To, co potřebujete, jsou kvalitní regály a my vám prozradíme, po jakých byste měli sáhnout. Poradili jsme se s odborníky z L.L. Trade, kteří se zabývají prodejem širokého spektra regálů v rámci celé EU.

Regály do obchodu

Regály do prodejny jsou k dostání ve třech základních variantách, a to jako gondolové, rámové a přístěnné. Jaký je mezi nimi rozdíl? Gondolové regály jsou oboustranné a vhodné doprostřed prodejny. Rámové regály se hodí do prodejen s bohatou nabídkou zboží (např. do supermarketů). Přístěnné regály se umísťují ke zdi a díky univerzálnímu charakteru se hodí téměř všude. Při výběru byste měli zohlednit typ zboží ve vaší prodejně a samozřejmě materiál konstrukce regálu. Do obchodu s potravinami se logicky hodí jiný regál, než jaký využijete ve stavebninách. Zároveň si odpovězte na otázky, zda potřebujete místo pro zavěšení, jakou by měly mít regály nosnost, zda se budete zabývat pouze policovým prodejen a kolik druhů zboží v regálech bude. Všechna tato kritéria musíte při výběru regálů zohlednit.

Regály do skladu

Pro uskladnění palet s materiálem jsou určeny paletové regály, kdežto lehké regály do skladu obvykle slouží jako mezisklad. K důležitým kritériím patří nosnost – zatímco paletové regály zvládnou i nápor několika tisíc kilogramů, druhá varianta neunese více než 250 kg. Nechcete-li při výběru regálů pro sklad udělat chybu, dobře si předem ujasněte, kolik zboží budete uskladňovat. Regálový systém lze postavit do výšky, ale pak se neobejdete bez vysokozdvižného vozíku.

S výběrem vám poradí profesionálové

Stále si nevíte rady? Obraťte se na odborníky z www.l-ltrade.cz a nechte si poradit. Poskytnou vám potřebné informace a doporučí vám vhodný typ regálu. Všechny nabízené výrobky odpovídají normám EU, snadno se montují a jsou cenově dostupné.

Publikováno: 28. 08. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: jaké regály do obchodu | jaké regály do skladu