5 jednoduchých změn, které vám mohou změnit život k lepšímu

Máte pocit, že potřebujete ve svém životě udělat nějakou změnu? Narušit stagnaci, přestat váhat a konečně se pohnout z místa? Vyzkoušejte jednoduché změny, které vás dovedou až k vysněnému cíli. Budete překvapeni, o jak obyčejné věci se jedná, přesto na ně spousta z nás často zapomíná.

1) Brzké vstávání

Dovedete si představit, že vstáváte například o hodinu dřív, než jste byli doposud zvyklí? A co kdyby vám někdo řekl, že budete mít pro sebe hodinu denně navíc, užijete si ničím nerušené ráno, zbavíte se ranního shonu a ještě se příjemně naladíte na celý den? Vyzkoušejte vstát alespoň jeden den dřív, užijte si bosou chůzi po trávě, přivítejte východ slunce například jogínským pozdravem slunci a vnímejte své probuzení jako pomalý a příjemný proces. Možná to budete chtít další dny zopakovat.

2) Pravidelná masáž

Co si představíte pod pojmem rozmazlit se? Patří do vaší představy nohy nahoře, příjemná hudba, pomalé doteky a tantrická masáž? V tom případě si tuto nebo jinou masáž dopřejte alespoň jednou za měsíc. V ideálním případě samozřejmě i víckrát. Vyzkoušejte také erotickou masáž, která probudí všechny vaše smysly. Naučte se milovat své tělo a zažijte smyslné laskání.

3) Objímání

Napadlo vás někdy obejmout kamaráda, kamarádku nebo třeba svého oblíbeného kolegu? Neváhejte a vyzkoušejte to. Přibližte se lidem, které máte rádi a zkuste jim být blíž. A to doslova. Obejměte své prarodiče i rodiče. Obejměte sourozence. Klidně porušte své zásady a zapomeňte na chvíli na osobní prostor. Projevujte lásku a všímejte si, jak se vám jí bude do života dostávat víc a víc.

4) Úsměv, prosím

Nic to nestojí, přitom to dokáže tolik změnit. Ano, řeč je opravdu o „obyčejném“ úsměvu. Všimněte si té změny při výrazu vaší tváře, když se usmějete. Usmějte se na sebe do zrcadla, usmějte se na neznámého kolemjdoucího. Oblíbený citát říká: “Usmívejte se, protože nikdy nevíte, kdo se do vašeho úsměvu zamiluje”.

5) Darujte (si)

Překvapte své blízké nečekaným dárkem. Nemusí mít narozeniny, svátek ani jiné výročí. Prostě a jednoduše vyberte dárek a darujte jej. Nebojte se darovat dárek i sami sobě. Může to být květina, čokoláda nebo třeba klasická relaxační masáž. Užívejte si každý den naplno a neodkládejte příjemné věci na další dny. Vše příjemné, co můžete udělat dnes, udělejte.

Publikováno: 25. 05. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: admin