6 způsobů, jak vám George v mobilu usnadní život

Bankovnictví v mobilu není nic neobvyklého. Ale mobilní bankovnictví, které skutečně dokáže ušetřit čas a usnadnit život už samozřejmostí není. George od České spořitelny to ovšem umí. Pojďte se s námi podívat na to, jak to dělá. Většina populace v současné době používá mobilní telefon téměř ke všemu. V poslední době rapidně stoupá používání mobilních telefonů i v oblasti nakupování a správy osobních financí. Proto se na mobilní bankovní aplikace kladou stále vyšší nároky.

1. George je k dispozici kdykoliv a kdekoliv

Snadný přístup k financím a okamžitý přehled o stavu účtu je pro George naprostou samozřejmostí. Přihlášení je jednoduché, ale přitom i velmi bezpečné. Díky tomu budete mít okamžitý přehled o zůstatcích na všech vašich účtech.

2. Snadná kontrola posledních transakcí

Na dovolené či výletě se vám jistě bude hodit přehled o posledních transakcích. Díky tomu udržíte pod kontrolou své výdaje. Pokud máte na dovolenou rozpočet, budete vždy vědět, kolik ještě můžete utratit. Nečeká vás tedy po návratu nepříjemné překvapení.

3. Rychlé zadání platby

Platbu přes George v mobilu zadáte během chvilky. Placení účtů nebo nakupování tak bude o mnoho příjemnější. Navíc nemusíte ztrácet čas složitým vyplňováním kolonek. Opakované platby si jednoduše uložíte a příště jen vyberete ten správný vzor platby. Rychle zaplatíte i faktury nebo složenky. Prostě si je vyfotíte nebo použijete QR kód a potvrdíte platbu.

4. Pohotová změna limitu na kartě

Potřebujete koupit televizi, lednici či pračku a limit na vaší kartě je nižší než cena? S Georgem to není žádný problém. Během chvilky si zvýšíte limit na platbu kartou na požadovanou částku. Nemusíte čekat na zpracování změny ani na ověření u banky. Prostě jen přepíšete částku a můžete nakupovat.

5. Okamžité zablokování ztracené karty

Může se stát, že zrovna nevíte, kde máte platební kartu a nejste si jistí, jestli jste ji ztratili, nebo je doma. Než byste zdlouhavě řešili ztrátu karty a její blokaci po telefonu nebo hledali otevřenou pobočku, zablokujete ji ve svém mobilu a můžete být v klidu. Vaše peníze budou okamžitě v bezpečí. Když kartu najdete, zase ji odblokujete. Nebudete tak muset čekat na vystavení nové karty.

6. Digitální uchování účtenek a vstupenek

Možná máte doma krabici od bot, kam si dáváte účtenky pro případ reklamace. S Georgem v mobilu ušetříte místo, protože účtenky budete mít nahrané v aplikaci. Kromě místa ušetříte i čas a své nervy při případném hledání účtenky. Jednoduše si ji vyfotíte a uložíte, odpadá tak i problém s blednutím inkoustu na účtenkách. George si do mobilu nainstalujete, obdobně jako jiné aplikace, z App storu či Google Play. Předtím, než si stáhnete aplikaci, můžete si ji vyzkoušet v Demo verzi na webu České spořitelny. George v mobilu funguje na zařízeních (telefonech a tabletech) s operačním systémem Android 5.0 a novější; iOS 12.4 a novější.

Publikováno: 18. 03. 2020

Kategorie: Finance

Autor: admin