Nechte si vybavit sklad profesionály

Zařídit sklad není jednoduché. Vždy musíte počítat s omezeným prostorem a navrhnout rozložení jednotlivých sekcí tak, aby kolem regálů bylo dostatek prostoru pro vysokozdvižné vozíky. Zároveň musíte předvídat a myslet na případné budoucí změny. Špatné rozhodnutí vás může stát spoustu času, peněz a nervů. Nebylo by lepší svěřit interní logistiku a další související věci odborníkům, kteří se o vše postarají za vás? V tom případě se obraťte na jednoho z nejlepších. Společnost Jungheinrich nabízí komplexní služby v oblasti skladového hospodářství a disponuje širokou servisní sítí.

Kompletní vybavení skladů a optimalizace interních procesů

Společnost Jungheinrich vám pomůže zařídit sklad od A do Z. Vše začíná detailním plánováním, navržením optimálního skladového systému (můžete si vybrat mezi manuální, poloautomatickou i automatickou variantou) a výběrem kompletní skladové techniky. Díky Jungheinrich získáte vysokozdvižné vozíky za výhodnou cenu, praktické regály, ale také software a systémové komponenty jako terminály datového přenosu nebo skenery čárkových kódů. Portfolio služeb a produktů je skutečně velmi široké a odborníci s letitou praxí vám pomohou také s optimalizací jednotlivých procesů. S Jungheinrich si koupíte vybavení do skladu a zároveň získáte prvotřídního partnera, který vám bude pomáhat i v budoucnu.

Skladové a průmyslové váhy

Dalším specialistou, kterého při zařizování skladu využijete, je společnost Martes. Již od roku 1995 se zabývá výrobou vysoce kvalitních a cenově dostupných vah. V nabídce nechybí počítací, kontrolní, balíkové, průmyslové a další typy vah a stejně tak zabezpečí vážení vozidel. Opět se můžete spolehnout na komplexní služby, individuální přístup a profesionální poradenství, ať už jsou vaše požadavky jakékoliv. Certifikované váhy si můžete objednat zde.

Publikováno: 25. 04. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: admin