Až 600 000 Kč na podnikání nebo na cokoliv jiného? Obraťte se na Českou spořitelnu

Nenašli jste investora a tak vám nezbylo, než se poohlédnout po půjčce? Potřebujete-li kromě podnikání financovat i další věci, které s ním nijak nesouvisí, sáhněte po některém z neúčelových úvěrů. Primárně se zaměřte na bankovní sektor, který úvěry obecně nabízí za mnohem výhodnějších podmínek. Jednu z nejdostupnějších a nejžádanějších půjček vám dnes představíme. Jde o neúčelovou půjčku od České spořitelny, o kterou mohou zažádat nejen osoby v trvalém zaměstnaneckém poměru, ale také majitelé živnostenského oprávnění, kteří mohou doložit výši příjmů za poslední zdaňovací období.

Jaká je půjčka od "České"?

Nutnost prokázat dostatečnou bonitu je jedinou „nevýhodou“ půjčky. Na druhou stranu však nebudete muset ručit majetkem a ztrácet čas vyřizováním administrativních záležitostí na pobočce. V podstatě na ni budete muset jen jednou – předložit doklad totožnosti, daňové přiznání a podepsat smlouvu. Peníze budete mít k dispozici okamžitě. A jaká částka na vás u České spořitelny čeká? Česká spořitelna půjčky nabízí od 20 000 do 600 000 Kč, což je několikanásobně více než úvěrový rámec většiny nebankovních společností. Délka splatnosti je variabilní a sami si zvolíte, jak dlouho a kolik budete splácet. Nejdéle však 7 let. O půjčku můžete zažádat online na webu www.cspujcky.cz. Úroková sazba se během splácení nemění a protože jde o neúčelovou půjčku, nebudete muset nikomu vysvětlovat, jak peníze využijete. A abychom nezapomněli – Česká spořitelna samozřejmě prověřuje záznamy v registrech a klientům, kteří se v průběhu minulých let dopustili vážných prohřešků vůči smluvním podmínkám v rámci jiných úvěrových produktů, půjčku neposkytne.

Půjčit si můžete i v nebankovní sféře

Pokud vám z nějakého důvodu půjčka od České spořitelny nevyhovuje a bude-li vám stačit nižší úvěrový rámec, nebojte se zabrousit do nebankovního sektoru. V případě značkových úvěrových společností se nemusíte obávat jakýchkoliv podrazů a dostanete půjčku za poměrně výhodných podmínek. Například Home Credit půjčka nabízí až 150 000 Kč bez ručitele s dobou splatnosti až 84 měsíců. Za určitých podmínek je celková splatná částka dokonce nižší než u zmíněné České spořitelny, ale na její obranu musíme podotknout, že Home Credit nenabízí tolik variant splátkových kalendářů. Půjčíte-li si 100 000 Kč od České spořitelny, budete je moct splácet od 1 roku do 7 let, kdežto Home Credit vám půjčí totožnou částku na 4 – 7 let. I půjčku od Home Credit vyřídíte z pohodlí domova na www.zadostopujcku.cz, kde najdete i další bankovní i nebankovní alternativy neúčelových úvěrů.