Barevné obálky vnáší do obchodní korespondence život. Kreativita se vám vyplatí!

V dnešní době elektronické komunikace i prezentace se na obálky mnohdy koukáme s nedůvěrou a jako na archaismus. Ale obálky se vypracovaly z pouhého kancelářského zboží na designovou záležitost. V této nové podobě se vrací do firem jako luxusní reprezentační zboží a své místo mají i u každého, kdo neodepsal klasický papír a rukodělné činnosti. Když vidíte krásné barevné obálky z e-shopu Barevneobalky.cz, doslova se ve vás probouzí kreativita. Máte chuť zanevřít na e-maily i SMSky a vrátit zpátky staré časy. I když v těch byste takto úžasný sortiment obálek sehnali jen stěží.

Barvy, tvary, nápady – obálky změnily svoji anatomii

E-shop nabízí několik typů velice dekorativních obálek. Prvním jsou obálky z barevných a speciálních papírů. Jde o klasické tvary obálek, ale i obálky speciálně řezané a skládané (Motýlek nebo Růže). K dispozici jsou v pestrých barvách, metalických a neonových odstínech i se strukturou. Pohrdnout nelze ani specialitou – dvoubarevnými obálkami pro zvláštní příležitosti, které mají jinou vnitřní barvu obálky než venkovní.

Funkční a současně designové – podívejte se na bublinkové obálky

Ani bublinkové obálky, které umí chránit zásilku, nemusí být nutně bílé či hnědé. Bez toho, aby ztratily svoji ochrannou funkci, povýšily nově bublinkové obálky na designovou záležitost. V nabídce jsou obálky, které mají bublinkovou část zvenčí potaženou barevnou dekorační folií, ale i barevným papírem. Zaujme i novinka – holografické bublinkové obálky.

Atraktivní sáčky pro malé dárky

Poslední částí sortimentu e-shopu tvoří celofánové a fóliové sáčky vhodné pro balení malých dárků. K dispozici máme průhledné i neprůhledné, od malých až po větší.

Barevné obálky do firem i pro speciální příležitosti

Chcete-li povýšit komunikaci vaší firmy alespoň u významnějších příležitostí, rozhodně vám barevné obálky pomohou. Předáváte klientovi dárek v podobě vstupenek na koncert, voucher na soukromý nákup ve vaší firmě či třeba PFku? V barevné obálce bude efekt mnohonásobně větší. Obálky z Barevneobalky.cz poslouží pro pozvánky na svatbu, k oznámení o promoci, na pozvánky k oslavě padesátin, ale třeba i k zaslání tradičního vánočního pozdravu. Užijete si je i při různém kreativním tvoření. Vlepené do motivačních diářů či alb poslouží jako krásné kapsy na drobnosti. Hodit se budou i pro kreativní tvoření s dětmi. Do speciálních barevných obálek na CD a DVD uskladníte zálohy vašich rodinných fotografií, do barevných kartonových obálek vzácné dokumenty. Obálky vás opět začnou zajímat.

Publikováno: 15. 12. 2018

Kategorie: Marketing

Autor: admin