Pronájem komerčních prostor v Liberci: Jak najít nejlepší místo pro váš byznys?

Hledáte kancelářské nebo obchodní prostory v Liberci? Najít příhodné místo pro podnikání není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Chcete-li, aby vám budoucí komerční prostory přinesly očekávaný užitek, neustupujte z vysokých nároků a zaměřte se na několik základních kritérií. Která to jsou a nachází se vůbec v Liberci takové místo? Odpovědi najdete v tomto článku.

Na co si dát pozor při hledání kancelářských/obchodních prostor?

Bez předchozích zkušeností můžete při výběru komerčních prostor udělat zbytečnou chybu. K rozhodujícím kritériím patří cena, kvalita prostor a v neposlední řadě dopravní dostupnost. Dále je dobré kontaktovat renomovaného zprostředkovatele, který vás obeznámí se všemi detaily a nezamlčí důležité skutečnosti, které by mohly ovlivnit vaše rozhodnutí. Spolupráce s profesionály vám ušetří spoustu starostí a ve finále i peněz. Není od věci, když se v rámci nájmu platí paušální služby a nikoliv roční vyúčtování. Nemalé úspory dosáhnete sdílením větší kanceláře s další firmou. Obecně platí, že po větších prostorách je menší poptávka, a proto mají nižší sazbu za metr čtvereční. Pokud vám budova umožní budoucí rozšíření, berte to jako velkou výhodu. Naprosto zásadní je výběr vhodné lokality. Každé město, tedy i Liberec, má více i méně atraktivní adresy. Je logické, že pokud kancelář nehodláte využívat pro styk s klienty a obchodními partnery, budete vybírat především na základě příznivé ceny. V opačném případě preferujte dobrou dopravní dostupnost a celkovou prestiž. V rámci pronájmu obchodních prostor v Liberci je prioritou frekventovanost. Vaši zákazníci možná ocení přítomnost některých služeb. A ani vy jistě nepohrdnete možností stravování v restauraci, nakupování v obchodech a dalšími služby, které pravidelně využíváte. Ubezpečte se o jejich přítomnosti ještě před tím, než podepíšete nájemní smlouvu.

S výběrem komerčních prostor v lokalitě Liberec vám pomůže Cream reality

Nemáte čas ani potřebné know how? S hledáním pronájmu obchodních nebo kancelářských prostor v Liberci vám pomohou specialisté z Cream Real Estate s.r.o. Skupina CREAM se dlouhodobě zabývá poskytováním nadstandardních služeb v oblasti nemovitostí a v současné době spravuje více než 100 nemovitostí napříč celou Českou republikou. V Liberci jsou aktuálně k mání prostory v nemovitosti situované v ulici 1. Máje blízko centra města. Současná nabídka zahrnuje celkem 1 266 metrů čtverečních ploch, které se nachází v 1. PP a 5. PP. Dispozice objektu jsou jako stvořené pro kanceláře, maloobchodní jednotky, skladovací prostory, casino nebo provozovny služeb různého charakteru. Ať už máte zájem o pronájem kanceláře Liberec nebo prostorů pro jiné využití, přijdete si na své. liberec-reality pronajem-liberec K největším výhodám pronájmu komerčních prostor v daném objektu patří lokalizace na hlavní třídě, vysoký pohyb osob, výborná dopravní dostupnost a v neposlední řadě neotřelý vzhled, který umocňuje celkovou atraktivitu. V blízkosti objektu se nachází zastávky MHD a v pěší dostupnosti je hlavní autobusové a vlakové nádraží. Samozřejmostí je dostatek parkovacích stání. Parkovat lze také přímo ve dvoře hlavní budovy. Pokud vás pronájem komerčních prostor Liberec zaujal, přečtěte si detailní informace o položkách, které jsou nyní v nabídce na www.cream-reality.cz. Na případné dotazy vám ochotně odpoví manažer, kterého můžete kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Na Cream Real Estate se můžete obrátit také v souvislosti s pronájmem komerčních prostorů i v jiných lokalitách. Dostupné nemovitosti najdete na výše uvedeném webu. Vyhledávání je intuitivní a rychlé – stačí zadat několik základních parametrů a zobrazí se vám dostupné nemovitosti.

Publikováno: 01. 09. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: kanceláře pronájem liberec | komerční nemovitost liberec