Chystáte party nebo teambuilding? Virtuální realita nesmí chybět

Nová doba si žádá nové zážitky. Virtuální realita proniká nejen do oblasti vědy a techniky, ale také nabízí příjemnou formu odreagování. Přejete si nevšední zážitek na své akci? Pojďte si pro své brýle!

Letecký simulátor, nebo horská dráha?

Jako první si můžete vyzkoušet, jaké by to bylo z pohodlí místnosti, ve které se nacházíte, padat volným pádem přímo na některé z horských drah. Nebo byste si raději chtěli vyzkoušet, jaké to je proletět se stíhačkou? Virtuální realita nabízí mnoho možností využití. Jedno je jasné – rozšířená realita vás dokonale vtáhne do děje. Můžete si vyzkoušet situace, do kterých byste v normálním případě nikdy nešli, nebo je nemáte možnost vyzkoušet.

Jedeme proti sobě

Podle množství času, který máte k dispozici, můžete samozřejmě uspořádat také závody proti sobě. Budete si přát závodní simulátor a dát si s kolegou z práce nebo kamarádem pořádný závod? Reálný prožitek vás dokonale vtáhne do děje, zároveň ale budete mít jistotu, že se vám fyzicky nemůže nic stát. Vytvořte týmy a získávejte body za každý vyhraný závod nebo zápas.

Jaký žánr si vyberete?

Ve virtuální realitě již bylo zpracováno bezpočet témat. Sportovní závody, autodráhy, vzdělávací hry, skládačky, fyzika, chemie i matika, nebo další oblasti lidského poznání. Nejoblíbenější zábavou na party jsou akční hry, které vás dokonale přenesou do děje. Je jen na vás, jaký žánr vás nejvíce osloví. Porovnávejte své dojmy a zkoušejte nové a nové herní prostředí. Můžete se cítit volní jako pták a proletět se nad oblaky, aniž byste museli riskovat reálné zranění. Škála, ve které se dají hry pro virtuální realitu vybírat, je skutečně pestrá. Party, narozeninová oslava, sportovní den, veřejná akce, nebo firemní večírek tak dostane skutečně nezapomenutelnou jedinečnost. Jakou hru si vyzkoušíte?

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: admin