GE Money vychází vstříc drobným živnostníkům i velkým korporacím

Potřebujete spolehlivého partnera, který by vám pomohl s financováním vašich podnikatelských záměrů? Peníze nerostou na stromech a protože ne každý disponuje dostatečným kapitálem, nezbývá, než se poohlédnout po někom, kdo by vám poskytl dostatek prostředků na prvotní investici. A není jediný důvod, proč by to nemohla být právě bankovní instituce GE Money, která má v portfoliu podnikatelské úvěry pro malé, střední i velké podniky.

Malé firmy s obratem do 10 milionů Kč

Pro podnikatele, živnostníky a malé firmy, jejichž roční obrat nepřekročí částku 10 milionů korun, má GE Money přichystány zajímavé a dostupné podnikatelské úvěry, na které dosáhnou i subjekty bez prokazatelného příjmu. Půjčka s názvem MiniFlexi Business ve výši 10 000 až 50 000 Kč je vhodná jako finanční rezerva a k vyřízení budete potřebovat jen dva doklady totožnosti. Neméně zajímavé jsou i dvě varianty úvěru Epress Business (splátkový zajištěný do výše 5 mil Kč a nezajištěný do výše 2,5 mil. Kč), provozní úvěr Flexi Business (ve výši až 2,5 mil bez zajištění nemovitosti) a kontokorentní úvěr Flexi Provoz (ve výši až 5 mil. Kč bez zajištění nemovitostí). Nabídka úvěrů pro podnikatele a malé firmy je skutečně pestrá a je z čeho vybírat.

Firmy s obratem do 200 milionů Kč

Středně velké firmy mohou využít investiční úvěr s individuální úrokovou sazbou, investiční úvěr EU Investice (ve výši od 500 000 Kč do 10 mil. Kč) nebo provozní úvěr, jakožto finanční rezervu na financování provozu a nečekané výdaje. K financování jakýchkoliv potřeb souvisejících s podnikatelskou činností slouží kontokorent Flexi Provoz (ve výši až 5 mil. Kč bez zajištění nemovitostí). Nabídky podnikatelských úvěrů pro podniky a korporace, jejichž obrat činí více než 200 milionů Kč ročně, navíc obsahuje Kreditní linku – individuální úvěrový rámec, který lze využít k čerpání úvěrů formou provozních splátkových a kontokorentních úvěrů, měnových obchodů, akreditivů a bankovních záruk. Za pozornost stojí také podnikatelské účty, které jsou nastaveny s ohledem na co nejnižší provozní náklady a individuální potřeby klientů. Přesné parametry produktů najdete na webových stránkách gemoney.cz.