Důvody proč si sjednat povinné ručení online

Srovnání povinného ručení je skvělou aplikací, která se na trhu objevila teprve před nedávnem. Dříve jste museli pracně obíhat pojišťovny a zjišťovat si jejich nabídku skrze nejrůznější brožury a oznámení o novinkách. Internetový věk pokročil do velmi příjemného období, kdy nemusíte udělat ani jediný krok a přece se během několika málo okamžiků dozvíte vše potřebné. Využít k tomu můžete portál BezvaPojištění.cz Povinné ručení je z hlediska motorismu nedílnou součástí užívání silnic, proto je dobré vědět, která pojišťovna je pro vás tou nejvýhodnější. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější aspekty výhodnosti využívání online služeb v oblasti sjednání povinného ručení.

Povinné ručení z pohodlí domova

Díky internetovému připojení si můžete své povinné ručení zřídit v naprosté anonymitě ve smyslu absence nátlaku na podepsání smlouvy daným pojišťovacím agentem. V naprostém poklidu si prohlédnete nabídku a sami se rozhodnete, jestli se vám líbí. Následně stačí vyplnit formulář a povinné ručení si sjednat. Vše z maximálního pohodlí domova.

Srovnání cen

Srovnávač povinného ručení vám po vyplnění základních údajů o vozidle vypíše ty nejlepší nabídky. Monitorování nabídky probíhá v nejčastěji využívaných pojišťovnách na území České republiky. Bez žádných skrytých poplatků, pouze výsledná cena a poskytované služby.

Nejlepší ceny povinného ručení

Díky kalkulátoru už nemusíte poslouchat pojišťovny a jejich historky o produktech. Nyní se před vámi otevírají dveře k nejvýhodnějším cenám společně i s havarijním pojištěním či bez něho. Využijte ušetřené peníze ke smysluplnějším věcem a neplaťte předražené povinné ručení.

Zelená karta ihned online

Při sjednání povinného ručení online nemusíte čekat na zelenou kartu. Ta vám je zaslána obratem do vaší emailové schránky. Stačí tedy pouze vytisknout a ihned ji můžete používat jako prozatimní listinu.

Výhoda sjednání – pneupojištění navíc

Srovnávač povinného ručení je moderním nástrojem, bez kterého nikdy nebudete v obraze. Maximální přehled nad cenami vám každoročně ušetří nemalé peníze. Využijte této nabídky ke srovnání a získejte navíc k povinnému ručení i pneupojištění a pojištění dopravních pokut zdarma.