Finportal - nový broker pool na trhu

Na nebi českých finančních servisů zazářila nová hvězda. Nese název Finportal a jde o dceřinou společnost jednoho z vedoucích hráčů na Slovensku. Vznikla v reakci na aktuální potřeby a tedy nedostatky českého trhu v oblasti finančního poradenství. Nabízí kompletní servis pro všechny profesionální finanční poradce – a to zcela zdarma. Spolupráce se společností Finportal přináší celou řadu výhod. Pojďme si nastínit ty největší.

Nezávislost

Spoluprací se společností Finportal se k ničemu nezavazujete, ale naopak si zachováte nezávislost a svobodu. Budete mít dostatek prostoru pro vlastní značku, kariéru a systém odměňování. Nemusíte plnit žádné plány a zodpovídat se nadřízenému. Smlouvy neobsahují žádné sankce za odchod ani výpovědní lhůty. Klientský kmen je vaším majetkem a nikoliv součástí společnosti Finportal.

Atraktivní provize

Finportal.cz se snaží poskytovat mnohem vyšší provize, než nabízí konkurence. Za stejný výkon tak vyděláte více zároveň se můžete ucházet o objemové bonusy a soutěže. Provize jsou vypláceny týdně.

Servis od A do Z

Rádi byste se soustředili pouze na svoji práci? S Finportal to budete mít mnohem jednodušší. Funguje na principu broker-pool a přebírá zodpovědnost za všechny vedlejší aktivity. Nabízí kompletní administrativní servis, vytvoření informačního systému na míru, služby call centra, podporu v oblasti vzdělávání, ale i právní poradenství.

Produktové zázemí

Společnost Finportal spolupracuje se všemi důležitými společnostmi na českém finančním trhu. Jedná se o banky, pojišťovny, stavební spořitelny, investiční a leasingové společnosti.

Nikdy to nebylo jednodušší

Při přechodu na vlastní společnost vás Finportal provede veškerými kroky. Zaručuje kompletní servis pro finanční poradce, počínaje grafickými a PR službami, přes právní poradenství až po další služby. Kompletní přehled služeb a další informace o společnosti Finportal najdete na www.finportal.cz.

Publikováno: 10. 10. 2012

Kategorie: Finance

Autor: admin