HONDL GLOBAL SERVICES: Komplexní úklid, provozní a technická správa nemovitostí

Správa bytového domu, kancelářského komplexu, komerčních prostor, výrobní haly či jiné nemovitosti vyžaduje spoustu času. Pokud ho nemáte a rádi byste se věnovali jiným aktivitám, outsourcujte. Spojte se s profesionály, kteří se postarají o kompletní údržbu. V dnešním článku vám představíme společnost HONDL GLOBAL SERVICES a.s., která se zabývá komplexní správou a úklidem nemovitostí v rámci celé České republiky. Připojte se k více než osmi stům spokojeným klientům, kteří si nemohou vysoký standard kvality vynachválit.

Proč svěřit své starosti právě HGS?

Společnost HONDL GLOBAL SERVICES je na trhu již od roku 1999 (tehdy realizovala činnost na základě živnostenského oprávnění, transformace na akciovou společnost proběhla v roce 2009) a již od samého počátku staví na vysoké kvalitě služeb, profesionalitě a individuálním přístupu. Veškeré procesy podléhají standardu ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Úklidové práce a čištění

HONDL GLOBAL SERVICES zajišťuje jednorázový i pravidelný úklid v administrativních, výrobních a skladových prostorách. Samozřejmostí je hygienický a desinfekční servis, použití špičkové techniky, stavební a průmyslový úklid a čištění.

Údržba venkovní i vnitřní zeleně

Nedílnou součástí portfolia je také údržba zeleně, a to jak v interiéru, tak i v okolí budovy. Ať už jde o sekání menší travnaté plochy před objektem, kompletní realizaci zahrady, péči o památné stromy nebo pravidelnou zálivku a dodání nových rostlin do vašich kanceláří, výsledek předčí vaše očekávání.

Security servis a další služby

Za zmínku stojí také security servis, který zahrnuje recepční služby, instalaci kamerových systémů a bezpečnostní audit. Možná vám přijde vhod také ostraha objektů pracovníkem. A protože jde o první osobu, se kterou se setkají vaši obchodní partneři a zákazníci, spolehněte se na vstřícný přístup a rychlou navigaci v objektu. HONDL GLOBAL SERVICES nabízí i další služby, například provozně technický management, outsourcing logistiky či dočasnou výpomoc externí pracovní silou. Veškeré informace najdete na www.hgs.cz. Spolupráce s profesionály vám ušetří čas, starosti i finanční prostředky – ve finále totiž dosáhnete výrazné optimalizace nákladů.

Publikováno: 14. 03. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: ostraha objektů | údržba zeleně | úklid