Hypotéka na pozemek může přijít vhod i vám. Co byste o ní měli vědět?

Rozhodli jste se, že do toho půjdete: Postavíte si dům! Jako první potřebovat stavební pozemek, na kterém pak budete stavět. Jak ale pozemek získat, když nemáte dostatek financí? Sjednejte si hypotéku na pozemek a půjde to snadno. Doporučujeme úvěr u Hypoteční banky.

Hypoteční banka je specialista na úvěry

Hypotéku si můžete sjednat u každé banky, i u té, u které vedete svůj běžný účet. Úvěr u Hypoteční banky byste ovšem měli určitě alespoň zvážit. Tato banka se specializuje jen na hypotéky, bez nadsázky ji lze proto označit v tomto směru za odborníka. Odborníci jsou také zaměstnanci, kteří v bance pracují. Jsou vyškoleni přímo na úvěry, navíc mají milé a přívětivé vystupování, na schůzkách vám ochotně vysvětlí vše, co budete potřebovat. Hypoteční banka funguje jedenáct let, uzavřela mnoho úvěrů a získala spoustu spokojených klientů.

Banka online

Být v dnešní době na internetu je nutnost. Hypoteční banka si to uvědomuje. Webové stránky má přehledně zpracované, klient si na nich jednoduše najde to, co hledá. Přečtete si zde o službách, které banka nabízí, zjistíte podmínky, které musíte splnit, pokud chcete sjednat hypotéku atd. Zajímavá je také online kalkulačka, s jejíž pomocí můžete předběžně zjistit, jak dlouho a v jakých výších budete svou hypotéku splácet. Hypoteční banka má také tzv. Virtuální pobočku. Pobočku, kterou můžete navštívit v pohodlí svého domova. Využijete ji především v případě, že je pro vás kamenná pobočka špatně přístupná nebo se její otevírací doba kryje s vaší dobou pracovní. Schůzka ve Virtuální pobočce je stejná, jako při osobním setkáním, s tím rozdílem, že mezi vámi a zaměstnancem banky nebude stůl, nýbrž počítače. Budí ve vás internet nedůvěru? Ničeho se nebojte. Přenos dat je pečlivě zabezpečen. Virtuální pobočka má otevřeno v pracovní dny od devíti do osmi hodin. O víkendu zavírá v pět.

Co Hypoteční banka nabízí?

V Hypoteční bance lze sjednat: hypotéka na pozemek, na dům, na byt, na stavbu či rekonstrukci, americkou hypotéku, dále můžete refinancovat stávající hypotéku z jiné banky nebo si nechat pojistit bydlení či úvěr.

Sjednání úvěru krok za krokem

Každému sjednání úvěru předchází informativní schůzka (případně více schůzek, je-li to potřeba), abyste věděli, do čeho jdete. Na schůzku můžete přijít s představou o hypotéce, stejně tak můžete být i úplně bez plánu. Bankéř s vámi všechno projde a poradí vám, co je pro vás nejvýhodnější. Po informativních schůzce budete vědět, co musíte pro sjednání hypotéky splnit, jaké si musíte připravit dokumenty, jak dlouho budete splácet apod. Informativní schůzka může probíhat jak osobně, tak ve Virtuální pobočce. Další schůzka už osobně proběhne, na té totiž předkládáte potřebné dokumenty. Pak už vám banka připraví návrh smlouvy, po podrobném nastudování podmínek se dostavíte k podpisu a vaše hypotéka bude sjednána.

Publikováno: 07. 07. 2019

Kategorie: Finance

Autor: admin