Jak na hledání kanceláře k pronájmu snadno a rychle? Zkuste to s OfficeMap!

Rozhodli jste se, že začnete podnikat a hledáte vhodné kancelářské prostory? Případně jste doposud řídili firmu z domova, ale nyní chcete svůj velitelský můstek přesunout do reprezentativní kanceláře? Ať už stojíte na samotném počátku či máte za sebou několik úspěšných let v oboru, bude se vám hodit inovativní služba OfficeMap, která vyhledávání kanceláří k pronájmu výrazně zjednodušuje. A my vám prozradíme, na jakém principu systém funguje.

Kanceláře k pronájmu jsou na každém rohu, ale jak najít tu správnou?

Ve větších městech je kancelářských komplexů dostatek. Ale jakkoliv se může zdát, že najít kanceláře v Praze, Českých Budějovicích, Brně nebo třeba Ostravě je jednodušší než v jiných lokalitách, v praxi záleží pouze na vašich specifických požadavcích. Budete-li mít štěstí, získáte vysněnou kancelář za pár desítek minut. V opačném případě strávíte hledáním spoustu času. A čas je v byznysu ekvivalentem pro peníze, takže proč se zbytečně připravovat o cennou komoditu, kterou lze využít efektivněji?

Novou kancelář máte na dosah ruky, stačí párkrát kliknout

OfficeMap.cz nabízí řešení pro každého, kdo nechce svěřit pronájem kanceláří realitce. Vyhledávání probíhá prostřednictvím přehledné interaktivní mapy, případně vyhledávacího pole. Kliknete/vepíšete lokalitu a zobrazí se všechny aktuálně dostupné kanceláře k pronájmu. Anebo využijete pokročilé vyhledávání, ve kterém upřesníte i jiné parametry jako konkrétní adresa, velikost prostoru, výše nájemného apod. Pro registrované uživatele (registrace je zdarma) jsou připraveny další zajímavé funkce. OfficeMap

Nenašli jste, co jste hledali? Nechte si pomoct od profesionálů

Jakmile objevíte zajímavou nabídku, můžete si ji uložit na později, sdílet ji a samozřejmě reagovat. A pokud přeci jen nebudete úspěšní, jednoduše se obrátíte na kvalifikované poradce z týmu OfficeMap, kteří vám rádi pomohou. V oboru se pohybují dost dlouho na to, aby pro vás rychle našli optimální řešení na míru. Na tom, zda máte zájem o nebytové prostory v Brně nebo „Horní Dolní“, nezáleží – výsledek předčí vaše očekávání. Jdete do toho?

Publikováno: 01. 03. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: jak najít kancelář | officemap.cz