Jak poznáte profesionální účetní služby?

Začínáte podnikat a hledáte někoho, kdo se postará o vaši účetní agendu? Děláte dobře, neboť úspora na nesprávném místě, tedy zpracování účetnictví svépomocí, se vám může ve finále nepříjemně prodražit a uvrtat vás do nepříjemných problémů s finančním úřadem. Ale podle čeho poznáte, že účetní nabízí kvalitní služby? Zeptali jsme se renomovaného odborníka, Ing. Pavly Ernstové.

1. Komplexní služby

Ing. Ernstová nabízí komplexní účetní služby, které zahrnují vedení účetnictví, daňovou evidenci, mzdovou a personální agendu, daňové poradenství a optimalizaci. Širší záběr firmy je výhodný pro každého, kdo nechce řešit jednotlivé záležitosti s několika subjekty. Jedná se o provázané agendy a měla by je spravovat jedna účetní firma. Výše uvedené služby samozřejmě tvoří jen jakýsi základ. Účetní firma Ing. Ernstové dále nabízí zpracování vnitřních směrnic, sledování saldokonta, asistenci při inventurách, propočet daňové povinnosti, archivaci dokladů, pravidelný reporting a mnoho dalšího.

2. Individuální přístup

Samozřejmostí by měl být také individuální přístup. Pro účetní firmu byste neměli být jedním z mnoha – skutečný odborník zohledňuje specifika daného podnikání a snaží se o co nejefektivnější daňovou optimalizaci. Ing. Ernstová poskytuje klientům konzultace zdarma. Jinými slovy – profesionální účetní firma vám musí poskytnout stoprocentní oporu a zajistit služby v takovém rozsahu, abyste nemuseli ztrácet čas a řešit cokoliv, co s vedením účetnictví souvisí. Vhod vám mohou přijít také doprovodné služby v podobě zastupování před úřady v případě kontrol.

3. Atraktivní cenové podmínky

Skutečné odborníky poznáte také podle toho, jakým způsobem nastaví cenu služeb. Ing. Ernstová umožňuje platbu za jednotlivé úkony a stejně tak i měsíční paušál. Zároveň se s ní lze domluvit i na jiné formě spolupráce, která by vyhovovala oběma stranám. Více se dozvíte na www.ucetnictvipavla.cz.

Publikováno: 10. 07. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: účetnictví