Jak před koncem roku utratit peníze z dotací a od sponzorů? Za stylové sportovní dresy!

Na dotace či finanční dar od sponzora nedosáhne každý – a když už se to podaří, je na místě finanční prostředky využit efektivně. Ale co počít s penězi, které zbyly? Pokud v kase vašeho sportovního klubu přebývá částka, jíž musíte do konce tohoto roku utratit, máme pro vás tip. Udělejte sportovcům radost zbrusu novými dresy. Až se v nich objeví v akci, protivníkům se roztřesou kolena. A vy dosáhnete vnitřního klidu, protože jste splnili úkol.

Moderní dres jako klíčový aspekt pro prvotřídní výkon

Proč si za přebytečné peníze pořídit právě dresy, když stávající „drží“ a možná by ještě nějaký ten pátek vydržely? Protože perfektně střižené oblečení z materiálů s vynikajícími vlastnostmi patří k základním předpokladům špičkového výkonu. Vyladěný design pak navodí správnou atmosféru a dodá sportovcům sebevědomí. Dalším důvodem je fakt, že pokud výrobu dresů svěříte tradičnímu českému výrobci DDsport, pak při zaslání objednávky do 20.12. 2019 obdržíte fakturu s datem pro tento rok. Dresy dorazí na počátku roku 2020, ale podmínky pro využití dotace dodržíte.

Proč sportovce oblékat do dresů od DDsport?

Lidem z branže, v jejichž kompetenci je nákup sportovních dresů, není třeba DDsport dlouze představovat. Český výrobce s mnohaletými zkušenostmi obléká profesionální kluby i nadšené amatéry, a to napříč mnoha sportovními odvětvími. V nabídce nechybí hokejové dresy pro dospělé hráče i juniory, fotbalové dresy, stejně jako hasičské dresy, oblečení pro fitness, a dokonce e-sportovce. Stejně pestrý je výčet materiálů, které jsou vždy voleny s ohledem na specifika dané aktivity. Bez ohledu na to, o jaké dresy máte zájem, si můžete design navrhnout sami až do posledního detailu, nebo se spolehnout na zkušené grafiky. Další informace a reference najdete na ddsport.cz.

Publikováno: 06. 12. 2019

Kategorie: Finance

Autor: admin